Skocz do zawartości

Warsztaty CA w Szczecinie


boski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś bylem. Ceny raczej normalne a nie atrakcyjne

Zdecydowanie atrakcyjne ! Kolega asikson aż się zdziwił żę za słupki do 3way'a i zwrotkę z pomiarami na Intertechniku zapłaci 700zł .

 

Robert jest zagotowany robotą bo stroi wszystkich ludzi ze swojego teamu na mistrzostwa europy . Cały przyszły tydzień rzeźbi w moim aucie itp.

Reasumując jeden z lepszych w polsce z normalnymi cenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam. Garazowcy amatorzy,sprzet montuja z petem w zebach a popiol leci do srodka. Zamowilem skrzynie tydzien wczesniej mejlem oraz montaz radia,potwierdzony przez wlasciciela.Przyjezdzam i co? Skrzyni nie ma. Powod : ' to nie ma tak ze jak pan zamowi to jest' . Kabaret! To nie jest zaklad car audio,to jakis zapyzialy garaz,w 'sklepie'-biurze syf taki ze dramat.To jakis zart ten caly "cas'. Ale dobra myjnia obok jest to przynajmniej auto umylem :)

 

Cas-unikac jak ognia.Wlasciciel nie raczyl nawet odpowiedziec 'do widzenia'.Buractwo rzadkiej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie!

bron swoj samochod przed tym sprzedawca!

 

wczesniej tam "pracowalismy" ale z tym czlowiekiem nie da sie zyc... trzeba przyznac mu jedno - sprzeda nawet lod eskimosowi ;)

 

z dawnej koszalinskiej 3 polecam tylko almar bo panowie wiedza co robia... szkoda tylko ze tak sie cenia i czas realizacji maja dlugi

 

ale jest nowa nadzieja na rynku - audio-technik.pl

dzialamy od poczatku wakacji w koszalinie na ul. miłej 2

narazie prowadzimy jedynie montaz a z czasem wejdziemy takze w sprzedaz

 

jestesmy grupa hobbystow z wieloletnim doswiadczeniem (srednio wychodzi ponad 10 lat doswiadczenia/osobe) i odpowiednia wiedza

robimy wszystko z glowa a to ze nie prowadzimy sprzedazy jest wielkim plusem bo szczerze doradzimy jaki sprzet warto kupic a jaki omijac z daleka ;)

 

nasza strona jest jeszcze w budowie ale jakby byl ktos zainteresowany to moge wrzucic jakies fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam. Garazowcy amatorzy,sprzet montuja z petem w zebach a popiol leci do srodka. Zamowilem skrzynie tydzien wczesniej mejlem oraz montaz radia,potwierdzony przez wlasciciela.Przyjezdzam i co? Skrzyni nie ma. Powod : ' to nie ma tak ze jak pan zamowi to jest' . Kabaret! To nie jest zaklad car audio,to jakis zapyzialy garaz,w 'sklepie'-biurze syf taki ze dramat.To jakis zart ten caly "cas'. Ale dobra myjnia obok jest to przynajmniej auto umylem :)

 

Cas-unikac jak ognia.Wlasciciel nie raczyl nawet odpowiedziec 'do widzenia'.Buractwo rzadkiej klasy.

 

No to Ciekawe :) zdecydowanie nie zgadzam się , nie jedna osoba u nich robiła i wystarczy posłuchać aut które robili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek,

 

zaraz zaraz. Co ma staz moj na forum do zaistnialej sytuacji? Nic.

 

Zamowilem towar,dostalem oferte i potwierdzenie,przyjechalem,a wlasciciel sie wypial wielce zdziwiony.W warsztacie syf,a nie 'nielad'.Uwierz mi bylem w paru zakladach CA i nie tak to wygladac powinno.Nie mowie o mediamarkt,ale np. o Budwilu w Olsztynie - klasa.Czysto schludnie kulturalnie.Podejscie do klienta wzorowe! Szczerze mowiac co mnie interesuje co wlasciciel casu mial na glowie... interesuje mnie ze mnie olal,zachowal sie niekulturalnie podczas rozmowy,w garazu mial syf a jego pracownicy pety w zebach robiac komus auto.To sa fakty,reszta nie ma znaczenia.Niecierpie buractwa,a takie zachowanie mialo tu miejsce.Ja bede omijal tego kolezke z daleka,czy jest mistrzem europy czy rumunii to podejscie do klienta to on ma zerowe. I za to nalezy mu sie negatywna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielcio jak się czyta twoje wypowiedzi widać że nigdy sam niczego nie zrobiłeś przy aucie , mało tego byłeś tam co najwyżej raz lub wcale :). Jacy pracownicy ?? Robert pracuje tam sam z Danielem i nikogo tam więcej nie ma . Siwy nie pali fajek to tak na marginesie :) . Wiadomo że cię nie obchodzi że auta od roberta zajeły 3 pierwsze miejsca w najwyższych kategoriach i że w tym jak to ujełeś "syfie" robi najlepsze i najdroższe auta w Polsce. Ciebie interesuje że nie ma twojej skrzyni :( i dlatego ten warsztat jest BE dla wszystkich :) .

 

ps. Skąd jesteś , Choszczno, Pyrzyce czy Gryfino ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury i Lukasz,

 

popadacie w paranoje.Niezadowolony klient to od razu musi byc podszyta na forum konkurencja?Macie bardzo bujna wyobraznie.

Mieszkam w Belgii a w Szczecinie bylem przy okazji.

 

Nie wiem kto tam pracuje,nie wiem jakie auta zrobil,za to wiem jak zostalem potraktowany i co widzialem.Tytuly jakie zdobyl ten pan malo mnie interesuja i niczego nie usprawiedliwiaja. Nie musze byc profesjonalista zebym byl potraktowany jak klient. Moge chciec kupic nawet 1m kabla a i tak powinienem zostac nalezycie obsluzony.Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...