Skocz do zawartości

Pb M-12 czy Pb ES10DS pod Cp 2/250


kura89ns
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię że to takie moje rozważania.

Podobnie stoję przed wyborem/problemem co do wzmaka(też będzie 2/250) i albo coś z serii S lub M PB.

Poczytałem i na forum przewaga jest opinii że lepiej mniejszy/szybszy jak być wyznawcą kultu wielkości czyli 12"

Czyli M-10(lub nie kombinować i kupić S-10/12) albo coś z RE(dużo pochlebnych opinij) RE-10 S4 lub RE-12 S4.

 

Co do tematu, ta M-12 będzie na styk lub nawet za mocna do tego wzmaka(wzmak ma mieć więcej jak głośnik mocy do pełnej kontroli nad nim a ten CP 400w to pewnie nie ma). Nie wspominam nawet o tych 500w z ES-10DS-D2. A że na alledrogo jest taki do wyrwania za pół ceny :] no i co z tego, potrzebne Ci tyle szmocy?

 

Czyli też by mi ktoś doradził pod 2/250 to RE czy PB tak myślę nad 10"

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A moze 2x RE-10 S4 pod tego Cp 2/250...? teraz to juz sam niewiem... Ale ta opcja z tymi 2 x re mi sie zaczyna coraz bardziej podobac :] mysle ze bedzie mocno bo takze slyszalem duzo dobrych opini na temat tej seri... :P

 

Prosze o wypowiedz bardziej doswiadczonych forumowiczy :P mamy z kolega WIEEEEELKI problem xD

 

 

Powiedzcie czy te re beda lepsze niz m-12 czy beda mocniejsze i w jaka skrznke ewentualnie je wlozyc...

A moze za cene 2 Re bedzie lepszy jakis jeden glosnik do 600 zl ? Sam niewiem ... moze cos na ten temat wypowie sie Dave_19 chyba kolega posiada podobny zestaw... Oczywiscie to wszystko pod CP 2/250 bo jest obecnie promocja na niego :P Mykam do pracy wieczorkiem bede spowrotem:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny dylemat, po przeczytaniu wielu postów i po radach forumowiczów wybór padł na m-12 + CP 2/250 i nie żałuje tego wyboru po wczorajszym montażu i odsłuchu m-ki, głośnik jeszcze nie wygrzany i narazie siedzi w skrzyni closed ale robi już niezłą zadyme w samochodzie :P myślę też o zrobieniu pod nią skrzyni BR bo podobno w niej m-ka pokazuje pazury :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...