Skocz do zawartości

civic V coupe by geto90 / beginner


Geto90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na forum juz jestem dosc dlugo, ale roznie to bywalo - brak czasu/hajsow itd. Ciezko bylo sie zabrac za jakas konkretna instalacje. Plan glowny to zbudowanie czegos co umili mi przejazdzki Hanka. Budzet raczej niski - studiuje zaocznie i dodatkowo chwilowo (taka mam nadzieje) jestem bez pracy i chyba wlasnie dlatego - z racji duzej ilosci wolnego czasu zakladam temat :)

 

To co jest szalu nie robi, baaa jest to mozliwie chyba njnizsza polka ;) ale mam nadzieje ze takie budzetowe instalacje tez maja tu racje bytu i ze pomozecie mi to chociaz troszke ulepszyc ;) aa i bedzie to jezdzilo w Hondzie Civic V Coupe 95r.

 

Konkrety:

 

 

Radio: Kenwood KDC-W3041A (najnizsza mozliwe polka, kupione kiedys jako nowe, wtedy jeszcze nie myslalem o jakiejs instalacji - mialo tylko grac i miec mp3 ;) )

Kable: Sygnałowki i cała reszta zestaw DIETZ

Przód: Morel Maximo 6.2 (to chyba najmocniejsza strona tego wszystkiego)

Piec: 4-kanalowy stary Signat ROC1

 

Na chwile obecna wszystko jest tam jakos podpiete, dystanse sa, wszystko dopiero bedzie ukladane i montowane. Dzisiaj maja przyjsc maty :hurra: Zamowilem promocyjny zestaw: http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/Promocja-4-x-GMS-04-2-x-GMS-02/346 . Mam dzieje ze to dobra opcja jak na ta moja skromna instalke :) Pogoda w kit wiec pewnie dopiero jutro zaczne wyklejac furtki. Takie pytanie: na jedne drzwi 2 czy 3 warstwy? Nie chodzi mi o to ze jedna na druga tylko o to czy 1 warstwa idzie zaraz pod boczek a dwie do tej komory w srodku drzwi? W sensie w tej komorze od strony srodka auta i od strony zewnetrznej auta tak? Bo nie moge tego ogarnac ;)

 

Co do zdjec pojawia sie albo dzisiaj poznym popoludniem albo jutro :)

 

I podstawowe pytanie - co bardziej warto wymienic z tych najslabszych czesci calego zestawu - radyjko czy wzmacniacz? Przy czym odczuje wieksza roznice? No i w jakiej polce cenowej mierzyc przy moich zalozeniach zeby to jakos w miare fajnie zagralo?

 

Bardzo mozliwe ze jest sporo niedociagniec w tym temacie ale pytajcie, bede odpowiadal i moze jakos dojdziemy do porozumienia ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...