Skocz do zawartości

Głośny praca silnika


readyforwar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedz do sklepu kup ori cały wydech i bedzie po problemie.z katalizatorem moze byc problem jak masz za niego strumiennice,są dosc drogie chyba ze kupisz jakis uniwersalny katalizator bo są takie.sama strumiennica za duzo chałasu nie robi jak masz reszte wydechu ori,wiec mysle abys same tlumiki powymieniał jak nie są ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze nie ma katalizatora a jest strumienica to prawie nic nie wnosi, daje to troszku glosniejszy dzwiek ale tylko po przekroczeniu wyzszych obrotow. u mnie po 4 tysiacach. z przegladem co do emisji spalin nie powinno byc problemu ale jesli chodzi o halas to jak najbardziej. musisz miec przelotowa koncowke skoro tak halasuje. przez forum ci nie pomozemy za bardzo, musisz sie jakiegos znajomego poradzic ktory bardziej siedzi w motoryzacji, zeby posluchal ktora czesc wydechu tak halasuje. ale na 80% jak zmienisz tlumik koncowy na komorowy to ucichnie. nie musisz wydawac 2 tys. wystarczy kupic oem uzywke, mysle ze cena nie przekroczy 100-200zl. za nowy dobry tlumik komorowy musisz liczyc z 500. ale juz za ta kase kupisz tez caly kompletny wydech. moze jescze napisz co to za auto bo tak to mozemy gdybac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 96db zeby nie przeszedl

 

norma hałasu to 93db powyżej nie przejdzie przeglądu a jak przejdzie i cie policja zatrzyma to dowód leci od reki. A sprawa jest prosta jak masz strumienice zamiast katalizatora to wymień i po problemie sam tłumik przelotowy nie ma nic do tego miałem w Civic-u VTI cały układ wydechowy zmieniony ale katalizator był na swoim miejscu i przeglądy bez problemu to samo z hałasem nie męczył ucha bo na dłuższą drogę to jest porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma hałasu to 93db powyżej nie przejdzie przeglądu a jak przejdzie i cie policja zatrzyma to dowód leci od reki. A sprawa jest prosta jak masz strumienice zamiast katalizatora to wymień i po problemie sam tłumik przelotowy nie ma nic do tego miałem w Civic-u VTI cały układ wydechowy zmieniony ale katalizator był na swoim miejscu i przeglądy bez problemu to samo z hałasem nie męczył ucha bo na dłuższą drogę to jest porażka.

 

sorki podałem błędnie 96db jak kolega sanders156 napisał jest dopuszczalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...