Skocz do zawartości

Kupię osłonę głośniak Phase Aliante 10Si


Grzegorz1969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupię osłonę jak w temacie. Chętnie odbiór osobisty nawet na Warszawskim spocie gdyż nie spieszy mi się aż tak bardzo.

Raczej coś ciekawego gdyż jeśli nie znajdę to kupię nowe pręty za 20zł.

Oferty ze zdjęciem proszę składać w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
sorry za maly OT, Grzesiek lub (ktos inny posiadajacy) ALiante 10si, czy moglbym prosic i podanie 1 parametru bo srednica zewnętrzna rozumiem ze 27cm a jak jest wewn. w sensie "Mounting hole diameter" chcialbym sprawdzic czy budka po DLS RW10 mi sie jeszcze przyda i jaki litraz "closed" dla Aliego 10si jest dobry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki stanec, czyli skrzynka by sie nadala, ale musialbym zmniejszyc litraz bo ma chyba 20L netto ale musze sie Raadka podpytac bo juz nie pamietam. Hmmm tylko to jest w sumie 1 z 3 glosników ktore rozwazam, do ktorego skrzynka po obecnym by pasowala, widze ze nie tylko Ali jest "normalny inaczej" ale ten DLS tez :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litraż według różnych źródeł użytkowników dla 10Si to 16-25 litrów, więc na początek nie musisz zmniejszać. Tu masz stronkę z litrażami zalecanymi przez producenta: Litraże Aliante

 

 

Ja mam 15 litrów.

 

no wlasnie stanec w tej specyfikacji jest ze 10si od 12-16L closed tamte pozostale to sa BR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, mam jeszcze cały czas skrzynkę zamkniętą do testów (można na czas prób ją wypełniać i słuchać w różnych objętościach). jeśli chcesz to Ci pożyczę.

 

dzięki, na razie nie potrzebuje, robię wywiad ale z tego co już tutaj się dowiedziałem to i moja by się nadała ma ok 20 L netto wiec tez mógłbym zmniejszać bo więcej raczej nie będę potrzebować ale akurat ten sub jest na 2'gim miejsc ex aequo z Dego SB-10 A MKII, tylko Dego już ma normalna średnicę i skrzynka moja może mieć za szeroki otwór. Bądź co bądź obydwa będę teoretycznie mógł posłuchać na spocie czy to u stanec'a czy u "stefka", plusem ich jest to ze nie potrzebują dużego litrażu wiec w boczek by się ładnie wkomponowały w przyszłości

 

zobaczymy co wyjdzie z tego na którego poluje :D najbardziej mi na nim zależy ale nie zapeszam...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...