Skocz do zawartości

Głośniczki 130mm


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję głośniczków które:

1. Zagrają dość fajnie pod radiem

2. Będą współosiowe

3. Tanie jak barszcz

Reszta nie gra roli. Marka także. Mogą być nawet jakieś audiony. Dobrze by było gdyby nieźle łupały (tak łupały w pełnym tego słowa znaczeniu). Będą grały w dobrze wygłuszonych drzwiach.

:zdziwko:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości. Pytam jak najbardziej poważnie.

Proszę o jakieś propozycje po niestety z żadnymi głośnikami współosiowymi nie miałem doczynienia.

Ku woli wyjaśnienia.

Sprzedaje samochód a wiem doskonale że za audio mi nikt nie dopłaci. Wywalam za 3tyg. swój sprzęt a że będę nim jeździł do momentu sprzedaży coś musi mi umilać jazdę.

Stąd moje pytanie bo pod ori kieszenie nic więcej niż 13cm nie wlezie. Przerabiałem to już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mowisz ze nikt Ci za to nie zaplaci, a tak wlasnie bywa, to mysle ze nie ma co sie zastanawiac nad czyms konkretnym :) bo "i tak Ci nikt za to nie doplaci" ja mialem okazje sluchac u kumpla jakies pioneery wspolosiowe i powiem ze nawet przyjemnie graly. A jak maja byc tanie no to mysle ze nie ma co szukac konkretnej alternatywy tylko brac cos co "gra" i jest ok :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego jeżeli to ma być dla przyszłego szczęśliwego użytkownika auta :kwasny:

ADX 130 MM - 120WATT

http://www.allegro.pl/item417887224_glosni...kutecznosc.html

Dane techniczne:

Głośnik samochodowy ADX

Średnica: 13 cm

Głębokość: 5.5 cm

Moc: 120W

Efektywność: 92dB

Impedancja: 4Ω

Pasmo: 55-21000Hz

Kiedyś tej firmy zamówiłem 10-tki do polówki teściowej za chyba 9zł :) sztuka i powiem że byłem bardzo zaskoczony jak zagrały (właścicielka polówki jescze bardziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak sprzdawałem 1 auto to wrzucilem fotki auta razem z audio.. Jak klient przyjechał to sie dopytywał czemu wyjałem Audio. A ja mu na to

A stac pana na to?

Auto warte 1000zł a audio 4tys..

Spojzał na mnie,dziwnie myslał ze trafił na idiote. W zyciu nie ma nic za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda wydawac na to kasy skoro ma byc i tak sprzedane :kwasny: kup te za 11, co to za roznica, mniej stracisz :)

 

ja tam teraz mam jakas tania polke od kumpla "American" 2 x 16, 2 x 10, 2 x syk - podlaczone w mostek pod CP1502 :] i nawet to to cos gra, bo juz po cichu na imprezy jezdzic to normalnie wyrobic nie mozna, a na kolejne baterie to BOOMBOXa szkoda (juz jeden raz byla taka akcja http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...