Skocz do zawartości

III Finał Polski dBDRA&dBTC


Rekomendowane odpowiedzi

7-9 października po raz drugi na terenie MTK w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1B odbędą się Finały Polski naszej organizacji. Wraz z organizatorem głównym imprezy chcę zaprosić wszystkich na to wyjątkową imprezę.

 

Impreza wyjątkowa z kilku względów. Po pierwsze wyłonimy tam Mistrzów Polski w poszczególnych turniejach w Pucharze Polski 2011. Walka jest bardzo wyrównana między czołowymi zawodnikami, więc wszystko się jeszcze może zdażyć. Zawodnicy korzystają z czasu jaki pozostał do Finałów i zdobywają kolejne punkty na imprezach za granicami naszego kraju więc tabele punktowe cały czas się zmieniają.

 

Będzie to impreza intergracyjna miedzy dwiema organizacjami CA w Polsce. W tym samym czasie podczas Auto Salonu odbędą się Finały Europejskie EASCA. To pierwsza impreza na, której będziemy mieli okazję zebrać zawodników z całej sceny polskiego CA.

 

Jak co roku na imprezie planowany jest zlot tuningowy. W tym roku to my postaramy się poprowadzić tą część imprezy. Główny patronat nad zlotem obieło Tuningforum.pl . Z pewnością przygotujemy kilka ciekawych konkurecji dla wszystkich uczestników zlotu.

Zapraszamy więc wszystkich do Katowic na wspólną zabawę - ostatnią już w tym roku, ale z pewnością pozostanie wam w głowach do rozpoczęcia kolejnego sezonu.

Więcej informacji na stronie www.dbdrag.pl

post-2340-0-39546600-1315604214_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymaliśmy informację, że na turniej w Katowicach dotrze do nas ekipa z Czech. Zawodnicy za naszą południową granicą działają w organizacji dBDRA 4 lata dłużej od nas i część ich auta jest zrobiona na najwyżym światowym poziomie. Mamy więc nadzieję, że ich obecność zmobilizuje polskich SPLowców do pracy i pokazania, że nie damy się tam łatwo pokonać na własnym terenie.

 

Zawody w tym roku odbędą się na Hali 11 oraz wokół niej. Cały czas mamy jeszcze miejsce wystawowe wewnątrz i na zewnąrz hali zapraszam więc wszystkie firmy chętne do wystawienia swoich democarów badź stoisk wystawowych o kontakt pod mailem info@dbdrag.pl bądź tel. 509 280 468

Zapraszam również po przejrzenia profilu imprezy na stronie oficjalnego organizatora http://www.autosalon.fairexpo.pl/index.php

Załączam również rzut hali wystawowej na której możemy udostępnić miejsce wystawowe.

 

rzuty

post-2340-0-55971300-1316032142_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy kwalifikacja w piątek jest obowiązkowa?

 

Nie w piątek mamy imprezę single point i dodatkowo zaczniemy sprawdzanie aut do turnieju multipunktowego.

Obowiązkowo w piątek nie trzeba więc być, ale zapraszamy bo to już ostatnia okazja by się wspólnie pobawić.

Na naszej stronie pojawi się dzisiaj plan imprezy, gdzie rozpiszę co kiedy będzie.

 

Tym czasem chciałbym poinformować wszem i wobec, że mamy już pełną listę partnerów, którzy zdecydowali się wesprzeć naszą imprezę finałową. Dwie główne firmy dzięki, którym zapewnimy wam imprezę na najwyższym poziomie, a jednocześnie przekażemy wartościowe nagrody i puchary to Peiying oraz JBL. Poza tym do grona sponsorów dołączyły również marki Kicx oraz Vivo-Media. Oczywiście cały czas pozostają z nami nasi stali partnerzy, czyli marki Morel, JL Audio, Hifonics, Vibe oraz Rockford Fosgate. Dzięki wszystkim powyższym markom możemy rozwijać naszą dzialalność i mam nadzieję zapewnić wam super imprezę, którą wszyscy na długo zapamiętacie.

 

Dziękuje więc w imieniu swoim i wszystich zawodników, że są u nas na rynku firmy, którym zależy na rozwijaniu naszej branży i budowaniu rynku turniejowego car audio. Niezależnie od naszych upodobań sprzętowych należy się tym markom szacunek za prowadzoną politę :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele w tym roku ogólnie pewnie będą rozstrzelone bo w żadnym jednym nie ma tyle miejsca, żeby się wszyscy pomieścili. Z tego co się jednak orientowałem to dużo tam tych noclegowni więc na pewno coś w przyzwoitego da się ogarnąć.

Tym czasem zrobiliśmy podsumowanie ostatecznie tabeli generalnych i mamy finalistów, którzy będą walczyli o puchary Mistrza Polski w trzech turniejach. Niżej podaje tabelki. Jak widać będzie bardzo gorąco bo każdy z tej finałowej 3 ma jeszcze szanse na tytuł podczas tego weekendu :hyhy: - i to mi się podoba walka do ostatniej chwili :ok:

A walczyć będzie o co dzięki sponsorom głównym imprezy finałowej markom Kruger&Matz i JBL oraz naszym pozostałym partnerom całorocznym markom Kicx, JL Audio, Hifonics, Morel, Rockford Fosgate i Vibe.

Tegoroczne puchary finałowe są jeszcze większe niż zeszłoroczne, a ich wartość przekroczyła w sumie 4000zł dzięki dofinansowaniu budżetu przez JBL i Kruger&Matz :super:

Projekt Panda nabrał również rozpędu na ostatniej prostej na, której został doposażony w felki DEAN WEELS oraz folie przyciemniające na szyby. Całość modyfikacji przebiegała w warsztacie firmy Mayday Audio w Katowicach, a ostateczny efekt będzie można zobaczyć na hali wystawowej podczas finałów.

Specjalny konkurs z wartościowymi nagrodami zorganizuje dla nas jeden ze sponsorów głównych Kruger&Matz. Konkurs odbędzie się zgodnie z zasadami Street Bass, a do walki o nagrody będzie mogło stanąć 8 najlepszych, którzy zgłoszą się do tych pomiarów specjalnych.

post-2340-0-60857100-1317852513_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hotele w tym roku ogólnie pewnie będą rozstrzelone bo w żadnym jednym nie ma tyle miejsca, żeby się wszyscy pomieścili. Z tego co się jednak orientowałem to dużo tam tych noclegowni więc na pewno coś w przyzwoitego da się ogarnąć.

Tym czasem zrobiliśmy podsumowanie ostatecznie tabeli generalnych i mamy finalistów, którzy będą walczyli o puchary Mistrza Polski w trzech turniejach. Niżej podaje tabelki. Jak widać będzie bardzo gorąco bo każdy z tej finałowej 3 ma jeszcze szanse na tytuł podczas tego weekendu :hyhy: - i to mi się podoba walka do ostatniej chwili :ok:

A walczyć będzie o co dzięki sponsorom głównym imprezy finałowej markom Kruger&Matz i JBL oraz naszym pozostałym partnerom całorocznym markom Kicx, JL Audio, Hifonics, Morel, Rockford Fosgate i Vibe.

Tegoroczne puchary finałowe są jeszcze większe niż zeszłoroczne, a ich wartość przekroczyła w sumie 4000zł dzięki dofinansowaniu budżetu przez JBL i Kruger&Matz :super:

Projekt Panda nabrał również rozpędu na ostatniej prostej na, której został doposażony w felki DEAN WEELS oraz folie przyciemniające na szyby. Całość modyfikacji przebiegała w warsztacie firmy Mayday Audio w Katowicach, a ostateczny efekt będzie można zobaczyć na hali wystawowej podczas finałów.

Specjalny konkurs z wartościowymi nagrodami zorganizuje dla nas jeden ze sponsorów głównych Kruger&Matz. Konkurs odbędzie się zgodnie z zasadami Street Bass, a do walki o nagrody będzie mogło stanąć 8 najlepszych, którzy zgłoszą się do tych pomiarów specjalnych.

 

Witam, nie widzę wzmianki chociażby o zawodnikach ze STOCK czy konkursu HRC!?

Czyżby po cichu zostali odstawieni na bok? hmm...

Nie będzie dobrze jak na miejscu okaże się, że to wszystko to lipa. Takie moje zdanie.pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon dobiegł końca, cel został osiągnięty - I miejsce w Hifonics Rookie Challenge, w weekend nowy osobisty rekordzik 143.3dB

(powoli do przodu). Jeżeli chodzi o imprezkę w Katowicach należy zaliczyć ją do udanych, super atmosfera i klimat, humor każdemu dopisywał, podziękowania dla organizatorów za przygotowanie eventu, gratulacje dla nowych rekordzistów Polski, w Street Stock B wynik powyżej 147dB daje radę :D, główny bohater zawodów Darek Hifonics :D.

Dzięki za świetnie spędzone chwile przez cały sezon!

 

Prawie 200 fociszek z Finałow dBDRA 2011 Katowice:

https://picasaweb.google.com/116141806858036120812/FinaYdBDRA2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tutaj taka cisza??

 

Wielgaśne puchary, samochód do wygrania, a zero wrażeń :P

może jeszcze zwycięscy dochodzą do siebie....

nikt nie chce sie pochwalić co zgarną a co przeszło mu koło nosa ... a podobno w piątek co niektórzy mieli sporo do powiedzenia na zawodach a na forum już nie chcą się podzielić swoimi uwagami ...

A ja tam zadowolony z zawodów jestem i całej organizacji imprezy , organizatorzy się postarali choć mogło by być więcej atrakcji poza halą ,ale jakąś pamiątkę możną było wywieść z mistrzostw no i obroniłem tytuł w klasie strett C z 2x yakuza :D

ps:

ALPIERD DAJE RADE :

http://img707.imageshack.us/img707/1954/s6303789.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam się działo??

Dziwne, bo z dB nigdy jakiś kwasów nie było.. (miernik prawdę Ci powie)...

nie chodziło o wynik, cos o regulamin chodziło a dokładnie o jego dwustrunne zrozumienie pewnie. nie było mnie w piatek na zawodach wiec nie wiem, tylko cos mi o uszy sie obiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały bardzo udane chociaż końcówki nie pamiętam a może to i dobrze :rotfl: :rotfl: :zawstydzony:

Team Fanaticaudio znowu trochę porządził chociaż nie które szydery już spiskowały że jesteśmy uje..ni bo 3utwór ale jak się okazało powtórka z bydgoszczy poza bbartassem który zawsze musi grzebać i psuć :suchy: poza tym 4 nowe rekordy w dB Drag Racing :hurra: impreza udana do zobaczenia w przyszłym sezonie :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...