Skocz do zawartości

volvo v40


master
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Wczoraj zajżał do mnie kumpel na montaż v40-stką ;] Wszystko szło wręcz przepięknie bo w pół dnia rozłożyłem i auto ;] (generalnie brawa dla szwedów za przemyślaną konstrukcję) ;] aż wieczorkiem przyszedł czas na montaż helixów db 62.1 ;] zdejmuje grzecznie boczek z drzwi i ku mojemu zdziwieniu siedzi tam co ? jakaś padaczka 130mm ;] Stwierdziłem odrazu, że głośnik nie wejdzie tam bezboleśnie, ale że było już późnawo odesłałem go do domu i kazałem zajżeć dziś popołudniu. Zastanawia mnie forumowicze, czy ktoś już ma tudzież miał takie volvo lub przy nim dłubał i montował tam głośniki 160mm w miejsca tych fabrycznych 13 ;] Jak przykleiłem tam na chwile dystans to odrazu wyszło że będzie trzeba przerabiać boczek ;] I zastanawia mnie teraz jak rozwiązać ten temat. Jeśli ktoś miał by ochotę wysunąć jakieś sugestie to będzie mi bardzo miło ;]

 

Pozdrawiam. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam V40 i da sie zmontowac 16,5 cm bez szczegolnego przerabiania boczkow. Niestety mam tylko jedno zdjecie juz po zalozeniu glosnikow ale jak bedziesz chcial to odkrece wszystko i zrobie Ci zdjecia

 

http://img51.imageshack.us/img51/512/sdc10235a.jpg

 

poradziłem sobie już z montowaniem tego i rozwiązałem to w ten sposób że głośników wogóle nie widać spod seryjnych maskownic, zdjęcia wrzuce wkrótce.

 

@pajda5 ja nie wiem czy to jest takie 'nieszczegolne' przerabianie :D bo wygląda okazale ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze takie rozwiazanie powoduje kilka nidogodnosci bo raz ze nie mozna ukierunkowac glosnikow w strone do wewnatrz kabiny, a drzwi w volvo sa w tym miejscu skierowane akurat w odwrotna strone niz powinny to dodatkowo 16,5cm na takim dystansie bedzie sie dusic bo 1cm dalej masz otwor o srednicy 13cm.. dodatkowo nie kazdy glosnik zmiescisz w taki sposob bo jego kosz sie poprostu nie zmiesci w otwor - przerabialem to u siebie z matrixami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...