Skocz do zawartości

Sub i wzmak do max 1000zł i radio do max 500zł


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym kupic sub do samochodu.chciałbym aby bass byl niski, miękki.słucham głównie hh i techno, czasem drumy. Fajnie by bylo jakbym zamknął sie w 1000zł:kwasny:

Szukam także radia do max 500zł.fajnie by bylo gdyby miało wejście usb albo jack'a.przydała by sie możliwość sterowania subem.co polecacie do moich wymagań?każda sugestia jest mile widziana.pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wiecej bym przeznaczył troszke na radio.. Kenwood np: 7041 kosztuje 150zł wiecej ale jakosc juz jest niezła bo do 500zł to jest taka bariera ze troszke szkoda sie rozpisywac.. Niski miekki ale czy ma byc mocny? W sumie to wazne bo w tej kwocie dobrze powiedziec na czym bardziej zalezy-na zejsciu czy na walnieciu, ewentualnie co mozna poswiecic:)

Radio masz w kwocie 650zł tak wiec szukaj wzmaka i suba w cenie do 750zł.. W koncu jakies kabelki dobre tez wypadało by kupic:) (100zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez pojecie mocne walniecie i niskie zejscie? Tutaj spece operuja sprzetami po kilka kW i dla nich 500watt to muskanie basu a dla innych walniecie.. Mocne walniecie jest z duzej mocy i z dobrych przetwornikow bassowych.. Jaki pułap mocy chcesz uzyskac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 500watach zapomnij jak ma byc to nowy sprzet.. Jak cos z uzywek to mow bo tak to majac budzet okolo 700zł na nowy sprzet to albo kupisz dobry wzmacniacz albo dobry glosnik, glosnik ze skrzynia to tez inna zabawa mozesz kupic tanszy glosnik o mniejszej mocy i wpakowac go w skrzynie z mdf-u i bedziesz potrzebowale slabszy wzmacniacz... Jak celujesz w 400watt to w cenie trudno bedzie sie zmiescic z czyms dobrym, mocnym i niskim zejsciem.. Jesli tak jak w tytule wydasz 1000na suba a mniej na radio ( a gdzie kable?) to efekt bedzie tez troszke inny.. Ten budzet jest do nagiecia, czy sztywny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer1980, piszesz głupoty że szok....

 

Leju_thc, co do radia to w nówkach wszystkie oferują to samo do 500zł. Kenwood czy JVC to różnicy nie odczujesz. Jeśli natomiast może być używka to JVC SH909R bije na głowę dużo radyjek sporo droższych a kosztuje 350-400zł używane.

Zresztą tak na marginesie nie ma co rozpisywać się na temat radioodbiorników jak nie wiadomo co siedzi na przodzie. Przytoczę dwie prawdy 'Z gówna bata nie ukręcisz' czyli 'System audio gra jak najgorszy jego element'.

 

Co do subwoofera. Jeśli chcesz żeby było dynamicznie i mocno to wzmacniaczyk Signat`a Ram 3 MK 2 i do tego RE SR10.

 

Kupując JVC SH909R + Signat Ram3 MK2 + RE SR10 zostaje Ci na porządny koniaczek :kwasny:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukasz to znajdzieś (np. alledrogo :kwasny: ) Suba można chyba nabyć w naszym forumowym sklepie. A co do radia to nie sugeruj się wyglądem, bo to do niczego nie prowadzi. Tak jak napisał Greg, do tej kwoty wszystkie mają podobne dane tech. (z nówek). Ja bym Ci polecił Clarka 388, który posiada dobrą jakość i wykonanie i sporo potrafi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądalem sie troche i wpadły mi w oko głośniki powerbass.chodzi mi dokładnie o m10 ewentualnie o m12.co myślicie o tych głośnikach???słuchałem tez Yakuzy 12 i tez całkiem fajnie gra.zapomniałem dodać ze fajnie by bylo gdyby skrzynia do tych głośników nie musiała byc zbyt dużą bo bagażnik nie za duży mam;)(fiat uno:-P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o opinie przetworników w poszczególnych przedziałach cenowych, np jeden Ci powie, że Xpress jest super, bo wydał 120zł i mu dudni jak trzeba a dla drugiego 6000zł za XXX 18", będzie wtopą, bo mu przednia szyba nie skacze jak należy.

 

Jak masz możliwość tyo bierz głośnik z wyższej półki, narazie możesz go zasilić słabszym piecem, który zawsze będziesz mógł zmienić w przyszłości, ale będziesz miał w efekcie sprzęt lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...