Skocz do zawartości

Motel Tempo 6 vs MB Quart DSh 216...


pro rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, nadszedł czas na zakup zestawu odseparowanego do mojego auta. Zastanawiam się na powyższymi zestawami Morel lub MB Quart jednostka sterująca to Alpine CDA 9855R muzyka to głownie rap... który zestaw wybrać? a może macie jakieś inne propozycje cena to max 800pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz morelki , dobrze drzwi przygotuj do tego Soniaka XM 6020 na allegro łykniesz za 250zł . Mam identyczną konstrukcję z tym ze mam radio 9853r + adaptek KCA 420i (nie dawno zainwestowałem ) i nie narzekam . Oczywiście kwestia gustu , "co lepiej brać" ;) usłyszysz weźmiesz ..najlepszy sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ale promocja już się skończyła. Sam jestem zły bo zastanawiałem się nad nimi i promocja się skończyła :zdegustowany:

Udało mi się znaleźć na lidercaraudio.pl za 499 zł. Promocja Mikołajkowa :D

Przesyłka w cenie + dystanse gratis. Lepszej oferty na te morele nie udało mi się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz juz suba,wzmaka,kabe,wygluszone auto:),to odseparowane na przod radze Powerbassy L6c po jakies 400 zl bardzo ladna jakosc dzwieku przede wszystkim w rapie i techno,hertze esk 165-za duzo tweeterow dla niektorych,powerbassy es-6c tez sa dobre,jezeli do 800 zl na zestaw odesparowany to te,wymienilem te najpopularniejsze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś powtarzasz to upewnij się czy to nie bzdura... To prawda były w promocji, ale za 499zł. Maximo? kolejny...

 

 

Może Ty się upewnij ...w sklepie .... były po 400 zł w promocji... ale to jakiś czas temu.

 

Nawet ja takie kupiłem na all ... niby nówki za 390 zł ale potem okazało się, ze nie ma gwarancji i paragonu a miały być fabrycznie nowe. Nie odebrałem ich jednak ... nie dogadałem się ze sprzedającym.

Edytowane przez K@mil
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą wadą MB Quartów jest to że są to głośniki niepopularne i nikt ich po forach nie poleca... może to i lepiej bo kiedy będą się słabo sprzedawać to trafią na wyprzedaż, a ten kto zdecyduje się podjąć ryzyko i kupić je zamiast oklepanych tempo czy hsk może być miło zaskoczony. Na pewno warto odsłuchać głośniki przed zakupem.

 

Swoją drogą na forum powtarzane jak mantra są "słowa": xm, tempo, hsk, 9855, hx10sq etc... więc czasem warto kupić coś innego niż reszta społeczeństwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ,ale więszkosc użytkowników woli kupować sprawdzone przez innych modele , boją się podjąć ryzyka i zakupienia tak jak określiłeś być może lepszego towaru niż morelki,hsk itd.. jeżeli do tego wchodzi mały zasób wiedzy to już całkowicie się zdani na innych, wiem po sobie jak było. Jest lepiej ,ale wciąż mało tej wiedzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie syczy i nie dominuje. Mi sie podoba. Z reszta kazdy ma swoj gust. A gust jest jak ch...j kazdy ma swoj:) Wooferki zgadzam sie, sa jak najbardziej :ok: Ostatnio u znajomka slyszalem Morel Dotech Ovation 6. To dopiero zacnie gra:) Z anglii przywiozl je za niecale 1100 zylka nowe. Wlasnie jestem na etapie gromadzenia funduszy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...