Skocz do zawartości

Alpine i błąd Error 01


chrusteks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

ostatnio po włączeniu radia (Alpine CDA-117Ri) pojawił się błąd Error 01. Pojawia się tylko przy włączaniu muzyki z USB. Szukałem w google i jedynie co mi powiedziało to że problem jest z pendrive. Sprawdzałem już na trzech pendrive, które używałem wcześniej i dalej ten sam błąd. Radio resetowałem. Co najlepsze międzyczasie radio odtwarza jeden kawałek. Czy może ktoś miał podobny przypadek? Czy zostaje jedynie oddać mi na gwarancje?? z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to co najlepsze to stało sie na pendrive na który chwile wczesniej jeszcze czytał i nie było problemu przez długi czas:). Pendrive formatowany oczywiscie na FAT32 już nawet tym dokładniejszym formatowaniem, nie szybszym i nawet naciskane aby powróciło do orginalnyhc ustawień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie kolega napisał że mp3 z pen-a śmigały i nagle przestały więc żadne nagrywanie plików czy katalogów nic tu nie ma do rzeczy najprawdopodobniej USB nie styka miałem kiedyś tak w kenku klient pociągnął za kabel i co się okazało wypiął się on w środku obudowy z kostki tam są takie małe kostki trza je wpiąć w piny. Proponuję sprawdzić kabel który wchodzi do środka obudowy albo przedłużkę jak kolega wyżej napisał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi twardziele nie czytają instrukcji ;) W mojej Alpine Error 01 jest opisany jako błąd komunikacji, a więc najprawdopodobniej, jak napisali koledzy, coś nie styka w przedłużaczu lub samym PenDrive`ie. Nie jest to błąd "przepełnienia" Pena, ani złego formatowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam niestety ten bład u mnie też nastąpił w Cda 117 ri odłączyłem przedłużacz i bezposrednio podłączyłem pendrive i to samo error 1 zna ktoś na to rozwiązanie ? sam nie wiem co robic  niestety gwarancja się już skończyła probowałem na różnych pendrive i ten sam błąd error 1 :( czasami leci jeden otwór ale nic więcej nie można zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo płyta została Ci w pol drogi i musisz rozebrać zmieniarke i takim dużym kołem mu pomuc oddać płytę do magazynka

Albo naciśnij przycisk do oddania płyty i delikatnie z góra ja okladaj ręka ;)

Dokłądnie moją także czasami trzeba "slapnąć" z łapy aby oddała :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...