Skocz do zawartości

ROZPOCZĘTA REJESTRACJA ZAWODNIKÓW do Finału MP EASCA 2011 - Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...z tego co wiem to jeden specjalista skomentował to auto w obecności właściciela :D

 

To było do mnie? bo jeśli tak, to mam nadzieję że znasz całe fakty i wiesz co mówisz, bo przez takie własnie wycinane wypowiedzi zrobił się rumor, tylko że ja miałem odwagę to wyjaśnić do końca, a nie jak inni się pozawijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się tłumaczyć,uświadamiałeś mnie niedawno w sprawie zachowania i myślenia.Następnym razem zachowaj swoje przemyślenia dla siebie,a jak nie to niech przynajmniej trzymają się prawdy.

Pomyśl nad zawodniczą emeryturą,będzie mniej zadym i kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była sprawa między nami i tak miało pozostać, z mojej strony tak zostanie, szkoda że nie udało się tego tak samo dokończyc, i przez przypadek wciągnięte zostało tyle osób. Teraz Dziki załatwi sobie resztę po swojemu i będzie temat zamknięty, a nie widzę potrzeby roztrząsać tego na forum.

 

Pomyśl nad zawodniczą emeryturą,będzie mniej zadym i kłótni.

 

Już na nią przeszedłem, może co niektórzy też powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...następnym razem zanim coś głupiego napiszesz pomyśl chwilkę...

 

morał z tej dyskusji jest taki:

"zanim zaczniesz pisać opowieści dziwnej treści, zastanów się chwilę czy nie kręcisz bata sam na siebie i czy nie zrobisz z siebie błazna"

 

A jeśli chodzi o auto Siergieja gra zajebiście, ale nie odważył bym się go klasyfikować wyżej od auta którego nie słuchałem.

Próba zamydlenia, że nie chodziło Ci o pozycję, tylko o klasę też się nie sprawdza, bo przeniesienie go do klasy profi nie wprowadza zamętu

i jakiejś wyimaginowanej przez Ciebie wojenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morał z tej dyskusji jest taki:

...że cały czas próbujesz ją sprowadzić na swój tor jak to nazywasz "wojenki". Odpuść już.

 

W zeszłym roku było losowanie, numer ważny przez kolejne trzy lata :wstyd::ph34r:

To po co jest losowanie? Myślałem że po to żeby wyeliminować możliwość ustawienia sprzętu pod numer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak odbiegając od tematu pytanie z innej beczki kto mi powie kiedy było losowanie utworu do dbl i kto był przy tym?? Czysta ciekawosc mnie zjada. :zawstydzony:

Mniej więcej w godz. +/- 11:00-11:30, w biurze, przy otwartych drzwiach w obecności ok. 5-7 obecnych tam wówczas sędziów. Było tam jeszcze chyba ze 2-3 rejestrujących się zawodników. Potem przez ok. godzinę przed rozpoczęciem pomiarów numer utworu był cały czas wyświetlany na belce LED na stanowisku pomiarowym w hali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i czuję to w moczu, że na finale ME w Kce szykuję się niezła "zadyma".

Przyjadą (mam nadzieję) wszyscy krzykacze i nie krzykacze, i proponuję od razu, aby Pan Jurek przygotował jakieś spore miejsce na basen z kisielem lub błotem, bo na MTK mogą się dziać różne dziwne, ciekawe i śmieszne rzeczy, ja po prostu już nie mogę się doczekać, powoli zaczynam szykować transparenty :]

Tak więc aparat trzeba już ładować i zaraz zakładam konto na jutiubie, co by szybciutko umieszczać na nim filmiki po zawodach :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i czuję to w moczu, że na finale ME w Kce szykuję się niezła "zadyma".

Przyjadą (mam nadzieję) wszyscy krzykacze i nie krzykacze, i proponuję od razu, aby Pan Jurek przygotował jakieś spore miejsce na basen z kisielem lub błotem, bo na MTK mogą się dziać różne dziwne, ciekawe i śmieszne rzeczy, ja po prostu już nie mogę się doczekać, powoli zaczynam szykować transparenty :]

Tak więc aparat trzeba już ładować i zaraz zakładam konto na jutiubie, co by szybciutko umieszczać na nim filmiki po zawodach :super:

 

Problem w tym, że wszyscy krzykacze są internetowi, a na miejscu siedzą jak mysz pod miotłą aby czasem się nie wydało kim są zza monitora, o ile w ogóle się pojawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że cały czas próbujesz ją sprowadzić na swój tor jak to nazywasz "wojenki". Odpuść już.

 

 

 

widzę że nie lubimy trudnych tematów, tylko to co nam pasuje.

Jak się wysilisz i przeczytać post tbrek to może zauważysz kto zaczął temat i nie potrafi się teraz z niego wytłumaczyć.

Papier i internet przyjmie wszystko, a to co jest w realu do niektórych nie dociera

 

Problem w tym, że wszyscy krzykacze są internetowi, a na miejscu siedzą jak mysz pod miotłą aby czasem się nie wydało kim są zza monitora, o ile w ogóle się pojawiają :)

 

 

wydaje mi się że w twoim przypadku milczenie jest złotem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wysilisz i przeczytać post tbrek to może zauważysz kto zaczął temat i nie potrafi się teraz z niego wytłumaczyć.

 

Ja się nie muszę przed Tobą z niczego tłumaczyć, napisałem wyraźnie że to moje zdanie, które mam prawo mieć i tyle w tym temacie, jak masz z tym problem to już Twoja sprawa, spotkajmy się kiedyś w 4 oczy i możemy niektóre kwestie przedyskutować, dla mnie żaden problem, nie muszę się chować za nikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w godz. +/- 11:00-11:30, w biurze, przy otwartych drzwiach w obecności ok. 5-7 obecnych tam wówczas sędziów. Było tam jeszcze chyba ze 2-3 rejestrujących się zawodników. Potem przez ok. godzinę przed rozpoczęciem pomiarów numer utworu był cały czas wyświetlany na belce LED na stanowisku pomiarowym w hali

losowanie zawsze odbywało sie w wiekszym gronie zeby kazdy był pewny ze nie ma zadnych wałków a tu teraz było cichodko i jak sie pytałem wszystkich do okola to mowili ze nie byli przy losowaniu . Panie jurku jezeli moge wiedziec to kto był przy tym losowaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losowanie zawsze odbywało sie w wiekszym gronie zeby kazdy był pewny ze nie ma zadnych wałków a tu teraz było cichodko i jak sie pytałem wszystkich do okola to mowili ze nie byli przy losowaniu . Panie jurku jezeli moge wiedziec to kto był przy tym losowaniu

Teraz również losowanie utworu odbyło się jawnie, w większym gronie i przy drzwiach otwartych dla wszystkich chętnych, o czym napisałem wyżej. Pomiary rozpoczynaliśmy dużo wcześniej niż w ubiegłych latach, aby szybciej wyrobić się z ogłoszeniem wyników jeszcze przed zamknięciem hali (co się udało). Również i z tego powodu nik nie biegał po placu aby zwoływać jekieś komisje do wietrzenia spsków nawet przy zwykłym rzuceniu kostką, bo nie ma też takiego obowiązku. Wszystko zostało zrobione zgodnie z punktem 5 Regulaminu dBL, przy czym od razu zaznaczę, że na tych zawodach ja nie byłem Sędzią Głównym i kostką nie rzucałem:

"5. Sędzia Główny wybierze losowo z płyty CD konkretną ścieżkę dźwiękową (utwór). Wybrana ścieżka dźwiękowa będzie używana w trakcie danych zawodów ..."

Idąc dalej tym tropem pasowałoby również przed każdym pomiarem powoływać komisję do sprawdzenia czy Term Lab jest dobrze skalibrowany. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz również losowanie utworu odbyło się jawnie, w większym gronie i przy drzwiach otwartych dla wszystkich chętnych, o czym napisałem wyżej. Pomiary rozpoczynaliśmy dużo wcześniej niż w ubiegłych latach, aby szybciej wyrobić się z ogłoszeniem wyników jeszcze przed zamknięciem hali (co się udało). Również i z tego powodu nik nie biegał po placu aby zwoływać jekieś komisje do wietrzenia spsków nawet przy zwykłym rzuceniu kostką, bo nie ma też takiego obowiązku. Wszystko zostało zrobione zgodnie z punktem 5 Regulaminu dBL, przy czym od razu zaznaczę, że na tych zawodach ja nie byłem Sędzią Głównym i kostką nie rzucałem:"5. Sędzia Główny wybierze losowo z płyty CD konkretną ścieżkę dźwiękową (utwór). Wybrana ścieżka dźwiękowa będzie używana w trakcie danych zawodów ..." Idąc dalej tym tropem pasowałoby również przed każdym pomiarem powoływać komisję do sprawdzenia czy Term Lab jest dobrze skalibrowany. Tyle w tym temacie.

ok :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę i czuję to w moczu, że na finale ME w Kce szykuję się niezła "zadyma".

Przyjadą (mam nadzieję) wszyscy krzykacze i nie krzykacze, i proponuję od razu, aby Pan Jurek przygotował jakieś spore miejsce na basen z kisielem lub błotem, bo na MTK mogą się dziać różne dziwne, ciekawe i śmieszne rzeczy, ja po prostu już nie mogę się doczekać, powoli zaczynam szykować transparenty :]

Tak więc aparat trzeba już ładować i zaraz zakładam konto na jutiubie, co by szybciutko umieszczać na nim filmiki po zawodach :super:

 

Haha, ja mam konto, możemy ładować filmy, temat "Śmiech to zdrowie" będzie zawalony.

Chętnie przyjadę, tak jak z Wami rozmawiałem na spotkaniu u mnie.

Posłucham sobie i wydam własną opinię, o ile ktokolwiek będzie chciał mi udostępnić samochód do odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...