Skocz do zawartości

ROZPOCZĘTA REJESTRACJA ZAWODNIKÓW do Finału MP EASCA 2011 - Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

TEAM DEMOCAR dojechał bardzo szczęśliwy i zadowolony z nowego Rekordu Polski - 155,4db !!!

To wszystko z bagażnika, jednego wzmacniacza i jednego głośnika. Klocki firmy Digital Designs pokazały co potrafią a niezliczone godziny pracy nad autem dały najwyższy wynik w Polsce.

Dziękujemy za współprace firmie Auto Fan dystrybutorowi DD na Polske :zdrowko:

post-1372-0-74405900-1315837806_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie odpisałeś jak tam zakład z wawą, czy doszedł do skutku i o ile :ph34r:

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców bo jest czego, wyniki na naprawde wysokim poziomie...

tak patrze to z 4 największych/najmocniejszych teamów w polsce tylko jeden nie wygrał żadnej kategorii :wstyd::wstyd::wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zacnie :) Wynik konkretny, choć liczyłem na walkę z W-wa szkoda, bo każdemu może się to zdarzyć. Konrad i na końcu to ja Tobie wpieprzyłem :):D :D liczę jednak, że na finałach dbDrag będziemy musieli się mocno napocić, bo na razie tylko Wy z bagażnika byliście w stanie trzymać nasz poziom ( zauważ czas przeszły :) )

 

Co do pozostałych zawodników była fajna atmosfera i grube rekordy miejmy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja się powtórzy. Wszystkim serdecznie gratuluję, mam nadzieję, że z większością zobaczymy się na finałach dbDrag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze chciałbym podziękować Jerzemu D. oraz firmie ESSA za pomoc w realizacji naszych projektów i chciałbym tylko dodać że wyniki osiągnięte w większości naszych aut są zrobione na głośnikach przeznaczonych do zwykłego handlu a nie do extremalnych zastosowań Spl POWERBASS i RE pokazali wielką klasę oraz wytrzymałość co widać w naszych wynikach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad i na końcu to ja Tobie wpieprzyłem

...chyba Łukasz z tobą (nie mylić - ty z Łukaszem :kijemgo: )

 

bo na razie tylko Wy z bagażnika byliście w stanie trzymać nasz poziom ( zauważ czas przeszły )

Twoim zdaniem 1,5 RAZA głośniej jest trzymaniem poziomu?? czy zbliżonym wynikiem ?:P

chyba że barbus-y w garage waliły wyniki rzędu 156db (co mam nadzieje pokażą w katowicach) - w takim przypadku możecie nazywać się naprawdę WIELKIMI szczęściarzami I TO DRUGI ROK Z RZĘDU...

 

Co do pozostałych zawodników była fajna atmosfera

czyli regulamin nie był tłusty z przewracania kartek w tą i spowrotem...

 

tak czy inaczej gratuluje mocnego wyniku, see you next year...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Użytkownik bury22 dnia 12 wrzesień 2011 - 20:00 napisał

Jedyne drobne pomyłki widzę w Amatorze , te wyniki moim zdaniem to małe nieporozumienie

 

Oceniał Paweł,chłopak co słyszy to pisze w arkusz.Bez znaczenia czy to się komuś spodoba lub nie.

 

Tu raczej chyba chodzi o Marka Mykę i i błędy w ilości punktów za instalację, już poprawione

 

Marek to Outlaw, tutaj mowa o Amatorze, gdzie praktycznie każda fura gra bardzo dobrze.

 

i jak tak sobie patrze na te pierwsze miejsca w różnych klasach to nic innego nie pozostaje jak kupować Audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...