Skocz do zawartości

Dls mw12 obudowa zamknięta


Mischaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Posiadam ten przetwornik( Dls mw12), producent zaleca obudowę br, jednak chciałbym go sprawdzić w skrzynce zamkniętej i tutaj zdał bym się na Waszą pomoc co do litrażu...może ktoś posiada i używa tego suba w klozecie...

 

Muzyka słuchana, przeróżna, od rocka do hh, chciałbym uzyskać kompromis między zejściem a dynamiką.

Wymiary skrzyni obojętne przy tym litrażu(zakładam że nie będzie on wielki) oprócz wysokości która nie może przekroczyć 40cm.

Grubość materiału to 22mm.

 

Specyfikacja głośnika:

 

Impedancja : 4 Ohm

Wielkość : 12" (30cm)

Moc : 400 W RMS / 600 W max

Pasmo Przenoszenia : 20 - 2000 Hz

Skuteczność : 91 dB (1W/1m)

Rozmiar magnesu : 180 mm

Zewn. średnica : 310 mm

Głębokość instalacyjna : 142 mm

Średnica otworu : 282 mm

Masa : 8,9 kg

X-max : +- 9 mm

Fs:31,7Hz

Re:3,57

Qes:0,24

Qms: 2,14

Qts:0,21

BL:18,94

Vas:60,2l

Vas (ft3): (2,83 cuft)

 

Dzięki za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Słabiutko ten głosnik zagra w closed tak ja to przynajmniej widze, jesli chcesz to możesz dac 32L closed ale i tak radze dac skrzynie bas refleks bo w niej głosnik faktycznie pokaze na co go stac

 

Tak właśnie chyba zrobię i wrzucę go w dedykowaną skrzynię, gdyż miałem na testy przez parę dni budę 35 litrów zamkniętą i było średnio...generalnie mam 2 takie suby, muszę w końcu zrobić im odpowiedni domek.

 

Nie ma małego błedu? Bo przeliczjac stopy szescienne wychodzi 80litrow a nie 60 :P

ogolnie w programie zalecane sa dziwnie małe skrzynie..

 

Rzeczywiście powinno być chyba 2,12 cuft

Właśnie też małe objętości mi wyszły...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam.Posiadam ten głośnik i chciał bym wykonać skrzynie obliczoną pod niego. Obecna nie daje kontroli nad głośnikiem. W gre wchodzi klozet jak i BR. http://www.dls.se/econtent/files/149/man_ref_subs_eng_06.pdfsą zalecenia producenta ale nie mówią mi za wiele mógł by mi ktoś pomóc?? Edytowane przez bosss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...