Skocz do zawartości

co sądzicie o Panasonic CQ-HX2083N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jako iż jestem nowy proszę o wyrozumiałość ;)

mój kolega przyjechał do polski z irlandi z Panasonic'em CQ-HX2083N na sprzedaż (takie jak w linku poniżej), spodobało mi się one w każdym calu... chce za nie 350zł i ani grosza mniej... laikiem totalnym nie jestem w CAR AUDIO ale na temat tego radia to mam zerową wiedzę... a więc dlatego zwracam się z prośbą do was... czy warto je kupić???

 

https://www.megamedia.pl/odtwarzacz-cd-panasonic-cq-hx2083n.php?zadaj_pytanie=1

 

z góry dziękuje za pomoc bo sam nie wiem jak postąpić,

 

pozdrawiam Piotr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie jest tyle wart to mozna go kupic, aby go komus odsprzedac.. A potem kupic sobie cos lepszego. Cena jest walnieta tak wysoka gdyz sprzet nie ma konkurenta w tym produkcie.. A jak nie ma konkurenta (ja nie zauwazyłem) to mozna sobie walnąc cene jaka sie chce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, już od dwóch dni jestem bardzo zadowolonym posiadaczem tego radyjka ale zauważyłem w dolnym prawym rogu martwe piksele (panel dotykowy działa bdb), nie wiem czy dobrze określam co to jest bo nie wiem co to za ekran... generalnie radyjko jest jak nowe tylko że te martwe piksele są denerwujące mimo że są słabo widoczne to mi to przeszkadza, radio te jest najlepsze wg. mnie z jakim miałem na razie styczność... tak więc chciałbym oddać do naprawy panel żeby te piksele zrobili, i tu się pojawia moje pytanie do was... czy jest to do naprawy??? jakie koszty mniej więcej (z dokładnością chociaż do 100zł) i kto jest to w stanie zrobić??

 

ps. i jak w tym ekranie się nazywają te "piksele" profesionalnie???

 

wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam Piotr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli jest to ekran LCD to nazwa martwe pixele pasuje jak najbardziej.

2. Z usterką raczej szukałbym pomocy w serwisie Panasonic (zwłaszcza, że to dość nietypowe radio)

3. Zapewne do wymiany będzie cały ekran (jeśli uda Ci się kupić do tego modelu, być może naprawa będzie tańsza)

 

Ceny raczej nikt Ci nie poda, bo to model jak już nadmieniłem nietypowy i pewnie ciężko będzie znaleźć części do niego, a co za tym idzie, może to być dość kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...