Skocz do zawartości

Tuning show Prerov Czechy


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko czy ktos sie tam wybiera bo widze ze beda tam zawody rangi EMMA no i db drag

mam zamiar tam jechac ale nie wiem jak wygladają wyniki w czechach, na jakich sprzetach jada itd... moze jest ktos poinformowany ??

ew. gdzie i na jakiej stronce mozna znalesc wyniki z czech z tego sezonu... bo szukałem i nic :P(moze za mało)

link do plakatu na zawody:

http://www.zlotytuningowe.pl/zloty/plakat/...d-prerov-czechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w Hradcu, zalezy ale wiekszosc aut ktore widzialem byly naprawde super, chyba u Czechow nie ma czegos takiego jak wiejscki tuning widzialem na zlocie tuningowym troche furek CA no i bylo na co popatrzec... co do dB dragow to nie powiem, bo w tym roku nie bylo, byly tylko pokazy. aha no i do czech zjezdzaja tez ludzie z sasiednich krajow wiec moze byc fajnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dbdragteam.cz tam zakladka vysledky

www.emmanet.cz tam tez vysledky

 

pozdro!

trusik

 

p.s. db drag - duzo kategorii ... bo oni maja organizacje DB Drag Racing. Fajnie sie startuje ... start kosztuje 200 koron czyli grosze ... w zeszlym roku z wartburkiem i nissanem maxima wypukalismy ich w trzech kategoriach :kwasny:

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumiem do jakiej kategorii mnie wrzuca....

tu link z kategoriami:

http://www.dbdragteam.cz/images/matrix_2008.jpg

 

i teraz z czym jade

18" sub

1 szt wzmacniacz

1 i/lub 2 akumlatory

1 (moze kondensator (powiedzmy2F)

sprzet miesci sie cały bagazniku

 

z tego co wyczytałem to wrzuca mnie do

Street Stock B lub Street C

 

ale nie wiem co oznaczają słowa które sa na górze w tej ramce odnosnie ile czego mozna miec :kwasny: moze ktos zna ichny??

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bedziesz mial dwie baterki to trafisz do Street Max i bedziesz startowal na wylaczonym silniku. 18" sub... to pewnie trafisz albo do 1-2. Chyba ze przerzuca Cie ze wzgledu na wielkosc glosnika do 3-4.

Jesli jedna baterka to trafiasz do Streeta C i tam stukasz czechow jak chcesz. slabi sa :kwasny:

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa z kondensatorem?? bo widze za w street C ni możnu met tego uśtrojstva:/

 

[ Dodano: 2008-08-15, 12:53 ]

a jak sprawa z kondensatorem?? bo widze za w street C ni możnu met tego uśtrojstva:/

ale tak przyglądam się temu i z moim subem moge byc przydzielony do Street Stock B a tam pocet bateri są 2 szt (2 akku)

lub do Street C gdzie z 18" tez mozna miec 2 akku (chyba ze ilesc akumlatorów to nie jest POCET BATERII)

jedyna róznica jest taka ze w Stock B nie moge miec kondziora i sprzet musi byc przed słupkiem B (czyli chyba w bagaju, albo słupek B to słupek drzwi bo nie wiem...)

a w street C pisze ze sprzet moze byc VSUDE (???? wszedzie???) i mozna miec kondzior.

Meczy mnie to bo jezeli z 1 szt akku to musze kabelki połozyc bo dostęp do 2 akku mam z deczka utrudniony i łatwiej pociągne na nowo kabelki z fabrycznego miejsca:)

 

OK juz wszystko wiem:)

z moim subem tylko do klasy SS B lub do Street C (w tej i w tej mozna z 2 aku jechac :))

 

[ Dodano: 2008-08-16, 22:49 ]

byłem i wyszła dupa w kraglu, osoby które miały robic pomiary nie dotarły, gadałem z jednym gostkiem (czeskim dbdragowcem :))

głosniczek 12" DLD wzmacniacz DLD 5kW. skrzynka ok 40L, BR zrobiory z rynny obrobionej dookoła z maty wygłuszającej :kwasny:

wynik zyciowy jego to 149db podobno,

wzmak wyglądał naprawde solidnie a to wszystko w fiaciku panda, kurcze nie zrobiłem foty :)

reszta do wciągniecia nosem

post-1-1218792172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...