Skocz do zawartości

czy to jest cos warte? boss-audio


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak w temacie szukam wlasnie nowego wzmaka nie mam zabardzo pomysłow ani zaplanowanej sumy jaka bym chcial wydac mam zamiar robic ladna zabudowe w audi a3 ( bo pewnie na taka wymienie moja stara fiescinke ) i wlasnie znaczenie zaczyna miec wyglad bardzo mi sie podobaja produkcje harman kordon i taki chcialbym zamiescic w zabudowie w glownym miejscu i zasilic nim jakies 16,5 z przodu ale bedde potrzebowal cos do suba nie planuje nic poteznego ale mocnego napewno mysle o mocach pokroju 2 razy 500Wat i znalazlem taki wzmacniacz ktorego cena mi odpowieda http://www.audiosklep.pl/boss-audio-3000-p-284.html to link do niego chce poznac wasze zdanie czy wart jest tych pieniedzy i co z jakoscia. Jestem pewny ze zaraz padnie to pytanie wiec chce przeznaczyc do 2tys na wzmak + 2 głosniki jezeli nowki by odpadly to kwota ta spada do 1400. I druga sprawa czy na wygluszenie bagaznika mozna uzyc czegos lekko tanszego od dynamat w podobnej jakosci ?

 

[ Dodano: 2008-08-12, 16:12 ]

A zeby wszystko bylo jasne to te suby maja miec 2x500 Wat mysle nad 12" bo chyba wieksze bez sensu sluchalem na zywo w mercedesie C klasy 18" podpieto pod sinuslive c-3000 czy jakos tak mozg stawal deba a na tym mi nie zalezy a i jeszcze jezeli macie jakas rade do 1000zł za zestaw 16,5 ale bardzo zalezy mi na srednich i wysokich tonach jak najbardziej naturalne dol mnie nie interesuje od tego bedzie co innego a wydaje mi sie ze sprzet harmana jest w stanie puscic naprawde ladny dzwiek i chce zeby glosniki mu sprostaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też poszukując wzmacniacza myślałem o BOSSie, ale faktycznie jest to szajs. Moce znacznie zawyżone! Dziś miałem "przyjemność" odsłuchu BOSS AUDIO PD 3000, którego chciałem kupić i faktycznie nie jest dobrze :] Podobno jedynym coś wartym piecem z tej stajni jest OUTLAW OL5KD pod warunkiem, że wyrwiesz go za około 800 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wytłumianiu nie ma co za bardzo oszczedzac.. Zrobisz sobie raz a dobrze, przeciez nie odkleisz pozniej maty i jej nie sprzedaz.. Jesli juz naprawde upierasz sie przy nisko budzetowym wytłumianiu to mozna pomyslec o rolce maty dekarskiej Soudal (okolo 50zł) w castoramie , obi, czy podobnym sklepie.. Ale to jest rzezba.. Jesli chodzi o piece Bossa to troszke naginaja moce, cos tam łupnie ale o jakosci to wiadomo ze mozna zapomniec, jesli to twoj pierwszy bass- to raczej bedziesz zadowolony.

Jesli chodzi o sprzet Harmana to w tej cenie chyba tylko cos z najnizszej polki, obawiam sie ze moze miec brzmienie typowo chinskie, jak wybierasz jakis sprzet to patrz na srednią półke produktow firmy-najlepszy stosunek jakosc/cena

 

[ Dodano: 2008-08-12, 21:15 ]

P.S. W mesiu c klasy sla-300o?? To jak bentley z kołpakami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...