Skocz do zawartości

szybka pomoc w sprawie zakupu.. Ale laptopa


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cholernie trudne pytanie. Zakupiłem dla niuni laptopa-ale dzien pozniej zaczeła sie promocja i sprzedaja je 200zł taniej. Laptop jest otwarty, nic nie było dodatkowo wgrywane, czy jest jakas mozliwosc zwrotu/oddania sprzetu? Np: Ze nie jestem zadowolony..

Wiadomo oglądac cos w sklepie to jedno, a usiąsc w domu na spokojnie i odpalic go na godzinke i pbuszowac po necie to druga sprawa-ktorej sklep nie daje.

Sprzet ma dosłownie 2dni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale wiesz.. wole miec jakies konkrety w gadce.. Wiadomo ze te szatany sprzedazy zawsze maja jakies "ale" , dlatego wole byc przygotowanym na takie udezenie i od razu wyskoczyc z obroną typu"

" Zgodnie z artykułem xxx/abc/123 mam prawo do..."

Wiecie, cos w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś jako sprzedawca, jeżeli sprzęt kupiony w rtv euro agd i dodatkowo z bezpośrednio wgranym już systemem, to po otwarciu nie ma możliwości zwrotu. Ze sprzętem IT oni już tak mają.

Natomiast w innych sklepach nie powinno być problemu, no chyba że uruchomiłeś system, nawet jak nic nie wgrałeś to nie masz możliwości zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Vobis, system jest zainstalowany-partycja ma oddzielony kawałek dysku gdzie jest wstawiona aplikacja instalacyjna

Dysk ma 500gb i jest oddzielone chyba 10gb na dane tak jakby z płyty, i instaluje sie z tego kawałka dysku.

Drugi sprzedawca twierdzi ze "Nie powinno byc problemu" ale to podobno zalezy od humoru sprzedawcy ktory go sprzedawał.

Dziwnie to jakos brzmi, dlatego chciałem sie upewnic..

Zastanawiam sie nad tą rękojmią czy cos innygo, jakis próbny okres do 10dni czy cos innego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Udało się.. O dziwo sprzedawca niesprawiał żadnych problemów. Aż dziwne ze tacy ludzie są jeszcze w Polsce.

 

Zasięgnąłem porady u sąsiada-takie zwroty towaru bezpośrednio w sklepie są możliwe za "zgodą sprzedającego"

 

Sprzedawca zapytał się- co jest przyczyną.

 

Ja zapytałem się czy chce wersję uczciwą, czy na papier. Onze najpierw na papier.

 

Na papier „Nie spełnia moich oczekiwań”

 

A tak na prawdę?

 

„A tak naprawdę to laptopy potaniały 200zł i jestem wkurzonyjak cholera”

 

Ok.. Nie ma problemu, da się to załatwić J

Teraz jestem posiadaczem bielutkiego Sony VAIO z 300zł w kieszeni do przodu lol.gif

 

 

Temat do zamkniecia, dziekuje za pomoc cheers.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...