Skocz do zawartości

Stukanie w drzwiach


Rav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie,

 

chciałem prosić Was o rade bądź wskazówkę. Po podłączeniu Hertz HSK pod wzmacniacz Alpine 3554 na mostkowane dwa kanały - 150 W RMS pojawiły mi się takie stuki.

Stukanie w głośnikach

Nie jestem pewny czy będzie je słychać - stuki brzmią, mechanicznie i mam wrażenie że dochodzą bardziej z drzwi niż z głosników..trochę tak jakby się rygle zamykały..ale ewidentnie z róznych miejsc drzwi.

Pojawiają się rzadko, przy niektórych utworach - filmik nagrałem akurat na Billy Jean - ponieważ tam są najbardziej powtarzalne - generalnie, nie są aż tak zależne od basu jak w tym utworze.

Mogę rozkręcić inne utwory z dużo mocniejszym basem i nic nie stuka..no a czasami po prostu stuka..

 

Na dniach będę "otwierał" drzwi, być może będzie widać coś więcej - a pytam się przed demontażem, bo może mnie na coś nakierujecie żebym potem nie musiał kopać dwarazy.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wracam do tematu - celem podsumowania...

 

Stukanie, które było trudne do zdiagnozowania znikneło po porządnym ustawieniu czasówek z przodu...magia.

Podziękowania w tym temacie dla kolegów Morfi i Pimp_Zabrze.

 

A byłem mocno przekonany o fizyczności stukania - a tu się okazało że trzeba to tylko porządnie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...