Skocz do zawartości

Radio Sony vs Kenwood


Gość uzi_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym ja miał miał wybierać to wziął bym Sony

mam podobny model i jestem z niego zadowolony za rozmaitość funkcji

 

 

ale w radiu nie o mnogość funkcji chodzi. Te soniacze to straszne buczydła, ciężko się dogadać z ustawieniem dźwięku - nie wiem czemu sony zrezygnowało z osobnej regulacji głośności przodu, tyłu i woofera na korzyść fadera. Niestety popełnilem ten błąd i jakiś czas temu kupiłem gt620, bo chciałem mieć nowe radio z 3 parami rca. Dziś naprawiam stareńkie CDX-C8000, bo choć stare i zapędów audiofilskich nie ma, to bije na głowę nowe modele od Sonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i ma AUX IN, zobacz na RCA, jedno z nich jest wejściem. Mam XXV, czyli bardzo bogatą wersje tego kenia co pokazany w aukcji. Wg mnie kenwoody to najlepsze radia w swojej cenie jeżeli chodzi o nówki, cięzko o coś co gra lepszą barwą. Ale to moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze wejscie jest.. Co jak co ale wejscie ma. Popatrz nawet na grupy rca-są 4sztuki.. czyli 3 wyjscia i.. Jedno wejscie..

Moze i nie ma USB ale.. Bez przesady, taka klasa dzwieku a usb.. To jak sie czepiac ze klasyczny samochód jezdzi na felgach stalowych a nowszy maluszek na alusach :)

 

W tej klasie cenowej to mozna by powiedziec ze to rarytas, 400zł to cena minimalna na jaką zasługuje to radio..

Może wiele osob pwie ze przesadziłem-ale wiem co potrafi 7531

 

David-ss posiada model xxv, ktory duzo w charakterystyce nie odbiega (wiadomo ze lepsze podzespoły, zwłaszcza kondensatory) od modelu 7531i zapewne tez pochwali wyzsza serie kenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...