Skocz do zawartości

Dobór radia


ddaan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletuje sprzęt ca

jestem na etapie kupna radia i zastanawiam sie co wybrać

zaciekawiły mnie takie modele

clarion fz501e

SONY CDX-GT650UI

PIONEER DEH-P500UB

głośniki jakie posiadam to hertz hsk 165

w przyszłości bedzie dobrany do tego zestaw wzmacniacz

jedyny wymogi jakie radio powinno spełniac to cena do 600 zł i pilot w komplecie

co kupic do tych glosnikow moze polecacie coś innego

muzyka jakiej słucham to rock metal rege troche clasyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledro jest CLARION DXZ858RMP +pilot za 625zł moze utargujesz a jet to radio które przebija te targowe modele które podałes . jest tez alpinka cda9831R. mozesz sobie kupic cda9812rb. a najlepiej zrobisz (jak masz juz gotową kase) wbij do działu giełda->Kupie i napisz tam odpowiedni temat. napewno ktos da jakies propozycje które powalą na głowe te radyja które podałes w 1 poscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, gdyż ten jest adekwatny do mojej prośby :)

A więc, zakupiłem niedawno wzmacniacz czterokanałowy, posiadam głośniki Hertz DSK 130 mm, oraz skrzynie basową. Posiadam aktualnie Clariona, z jednym tylko wyjściem RCA. Poszukuję radia (najlepiej nowego), tak do 400 zł, z dwoma wyjściami RCA.

Co polecacie? Znalazłem na allegro Blaupunkta Madrid za 350 zł.

Ale może macie coś lepszego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, ale czy nie będzie to tak, że z radia będzie szedł sygnał na jeden kanał, i np. przy ustawianiu na wzmacniaczu, innej konfiguracji dla suba i głośników będzie ze tak powiem kicha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję radia (najlepiej nowego), tak do 400 zł, z dwoma wyjściami RCA.

nowe radio do tej kwoty nie grają, powiększ budżet do 500 zł a znajdziesz ciekawe alpinki masz już 9833 w tej kwocie, poszukaj czasem trafiają się na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, ale czy nie będzie to tak, że z radia będzie szedł sygnał na jeden kanał, i np. przy ustawianiu na wzmacniaczu, innej konfiguracji dla suba i głośników będzie ze tak powiem kicha?

 

Nie, to oznacza, że z radia będzie szedł sygnał z 2 kanałów, lewego i prawego. Dołożysz rozdzielacz RCA i sygnał zostanie podzielony na 4 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...