Skocz do zawartości

Kenwood XXV-01D


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie tematu i tytule, problem z tym radiem. Nie czyta płytek nagranych jako mp3, jako dane z mp3 itd. Nagraną płytkę wkładam do pierwszego lepszego grajka i działa, a w moim XXV cisza, jest odtwarzana płyta jako jedna piosenka na całą płytę i jest cisza mimo przerzucania piosenek i przewijania... Co jest nie tak? Już x razy próbowałem nagrać płytki różnymi systemami i kompletnie nic to nie daje, sprawdzałem nawet końcówki formatów, czy nie powinny być dużymi literami, to też nie pomogło. Co teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być nie tak. Mój XXV-01D czyta bez problemu płyty z plikami mp-3 nagrane w postaci danych. Da się też przełączać katalogi (joystick w górę-dół). Choć dawno nie wkładałem do niego płytki z "empetrójkami", gdyż w tym formacie w moim odczuciu nie gra zachwycająco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem i proszę o usunięcie tematu, wystarczyło zrobić reset w postaci odłączenia radia od prądu :) Teraz czyta mp3, ale mam problem z zakupionymi płytami TDK, coś się dzieje z nimi nie tak bo przy nagrywaniu 10x pojawia się błąd i płytkę oddaje, do tego mega prędkość wirowania napędu, jakby CD bylo uszkodzone albo krzywe... Nagrywam z prędkością 2x a płyty nie przechodzą testu w burrrnie a w nero nagrywa i się zawiesza, czasem uda się nagrać dane na płytkę, jakieś mp3 itd, ale wtedy radio zacina się i pisze że formaty nie są obsługiwane albo płyta czytana jest tak długo że na piosenke czekamy 3min albo w ogóle ona nie chodzi, ale to juz problem inny. Złożyłem reklamacje na płyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plytek TDK to chyba jakies szajsowate są bo mam kilka nagranych i poprostu staja i muza przestaje grac na moim 958dxz.

A ja natomiast nie używam innych niż TDK.

Nie wiem dlaczego macie takie problemy, moje ( czy świeżo nagrane, czy porysowane ) działają we wszystkich radiach, na których miałem przyjemność je testować.

A dodam tylko, że mój 9835R najlepiej i najszybciej właśnie je przyjmuję, wrzucam płytkę i wsio gra od razu, zero problemów.

Także zaciekawiło mnie to, że macie Panowie problemy właśnie z TDK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...