Skocz do zawartości

Clarion HX-D2


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

Clarion HX-D2 Ebay jest moja

http://www.ebay.co.uk/itm/Clarion-HX-D2-/220823512294?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item336a1b64e6#ht_1133wt_1061

jego doskonałym stanie

którzy są zainteresowani będę w konkurencji z Audi B3 dźwięku, "II Mazurski Moto Show Mazda Edition" – EŁK, 7.08.2011r

 

Przepraszam za błędy gramatyczne, Używam google tłumacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tomek, ale to chyba już nie aktualne... Ale wala się po allegro hx-d2'ka. W super kasie, niezniszczone. Nie wiem co więcej szukać.

napisałem do gościa... Zapytałem czy , możęmy się dogadać na wcześniejsze zakończenie aukcji , tylko niech powie ile ostatecznie chce . Odpisał że ma dużo chętnych i ile ja mu dam za to radio ... Więc czekam bo widzę że z gościem jak na targu , "ile pan da za to cacko bo mam dużo chętnych" . Jeśli nie zakończy przed czasem będę licytował .

 

ps. tbrek jak możesz rzuć zapytaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do gościa... Zapytałem czy , możęmy się dogadać na wcześniejsze zakończenie aukcji , tylko niech powie ile ostatecznie chce . Odpisał że ma dużo chętnych i ile ja mu dam za to radio ... Więc czekam bo widzę że z gościem jak na targu , "ile pan da za to cacko bo mam dużo chętnych" . Jeśli nie zakończy przed czasem będę licytował .

 

ps. tbrek jak możesz rzuć zapytaniem :)

 

 

Się cykasz z tym radiem. Ja zagadałem z Povilasem i z Litwy radio za 450euro wyrwałem. Zadawałem pytanie dla tego z Allegro to napisałem że za 2000zł mogę kupić, odpowiedział że weźmie moją ofertę pod uwagę ale na razie chce 2500zł. Więc podejrzewam że nie sprzeda drożej niż 2500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...