Skocz do zawartości

Orkiestra w renóweczce


r_wolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ, że nikt w tym wątku nie wytłumaczył po co to robić, tylko żeby zrobić.

Ogarnij się kolego, nie dość że nic nie wnosisz do tematu to wpadasz z krytyką .

 

Chodzi o to że panel zwęża się do środka a powinien być tej samej średnicy wewnętrznej co otwór montażowy (chyba około 140mm) lub powinien rozszerzać się. Możesz mieć buczenie z wooferów lub problemy z basem.

Proszę stronę bliżej , ciężko poszukać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się kolego, nie dość że nic nie wnosisz do tematu to wpadasz z krytyką .

Jaką krytyką? Bury, ja właśnie sugeruję żeby to zostawić jak jest. Wolf - słyszysz tam jakieś buczenie?

 

Proszę stronę bliżej , ciężko poszukać ?!

Przecież sam odpowiedziałem na ten cytat, stawiając pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez ciśnienia proszę.

Wiem, że mam poprawić dystanse, bo może buczeć albo mogę mieć problemy z basem, ale tak naprawdę - jak pisze ygrek - nie wiem dlaczego. Buczenia nie słyszę - ale jestem za cienki w uszach, by móc to ocenić. Mastah22 też nie rozpisał się dlaczego Nertze a nie Maximo. :)

Dystanse i tak muszę wymienić, bo woofer muszę wysunąć jak najbliżej tapicerki boczka. Tak jak wspomniałem, zdecyduję się na zamówienie wytoczonych pod wymiar dystansów z zachowaniem uwag Staneca.

Wszelką konstruktywną krytykę ze spokojem przyjmuję na klatę - piszcie jednak proszę parę słów uzasadnienia (po to, bym mógł czegoś się nauczyć). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...