Skocz do zawartości

pierwsza instalacja golf mk3


gaspar13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszy raz to świetna instalacja. Podoba mi się aplkacja przodów. Myślę, że jest adekwatna do jakości sprzętu. Super! Nie wiem czy walczyłeś z ukierunkowaniem tweeterów, ale jeśli widoczność jest tu priorytetem to spoko. Co do bagażnika, to nie wygląda zbyt estetycznie, ale brawo za ukształtowanie takiej obudowy. Widać, że włożyłeś w to sporo czasu. Czekamy na nową zabudowe jak dojdzie lepszy wzmacniacz do przodów. Tak trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do przedmowcy, jak na pierwszy raz to wedlug mnie robota dobrze wykonana,

nie mowiac ile czasu i mysli na to poswieciles, trzymaj tak dalej, a skoro sub zostal

zabudowany to moze wkrotce w zabudowe pojda piecyki...

 

A teak na marginesie masz jakies foto jak powstawala skrzynka pod subwoofer i zabudowa tweterow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód planuje AUDISONA SRX2, albo jakąś ALPINE V12. Ze zdjęciami z budowy gwizdków będzie klopot- nie mialem głowy żeby zrobić:P Teraz żałuje:/ Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Wiem że 1 zdjęcie daloby więcej niż strony opisu ale co zrobię jak nie mam?;]:P Z budowy suba mam... alemusze poszukać.. cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na sztywno" tzn? Mam w planach zabudować bagażnik- dół płytą wiórową z otworem żeby moznabyło sie dostać do koła, otwór oczywiście normalnie bedzie zatkany:) A wzmaki.. kurde nie wiem:/ albo boki albo oparcia siedzeń. I wtedy zkrętami do podłogi przymocuje suba, teraz jest na rzepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa do PB wyszła nawet ciekawie ale czy wiesz jakie jest obiętości???

Skoro twierdzisz że gra lepiej z magnesem do góry to ja obstawiam że jest za mała

Moja prosta metoda na sprawdzenie obiętości takiej obudowy wygląda tak: biorę słoik litrowy suchy piasek i ładuje do środka ten piasek tym słoikiem aż pod wieżch licząc ile się zmieści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. jak głośnik jest magnesem na zewnątrz to obudowa ma 28l - wiec OK- tym bardziej że całą wygłuszyłem wełną owczą. Tak- podklejałem "super-glue" bo butapren za wolno wysychał a z pistoletu klej rozpłynąłby się na slońcu. Zastanawiam się też nad zbudowaniem do suba BR na tym s-12. Zobaczymy na czym stanie- na razie głowa wypchana pomysłami tylko funduszy brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...