Skocz do zawartości

Wybor Zestawu Na Przod Prosze o Pomoc


 Udostępnij

Ktore Glosniki Najlepsze  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore Glosniki Według Was Sa Najlepsze

    • Morel Tempo 6
    • DLS R6A
    • Infinity KAPPA 65.9
      0
    • HERTZ HSK 165
    • JBL POWER 6560C
      0
    • Rainbow SAX 265.20


Rekomendowane odpowiedzi

napisałem Ci na astra klub pytanie .... i tu też Ci je zadam ...

czy planujesz wzmacniacz do przedniego zestawu ??

bo jeśli nie nie bardzo widzę sensu aby nabywać wyżej wymienione zestawy ...

nie mówiąc o wygłuszeniu drzwi

kolejny aspekt wiąże się z twoimi oczekiwaniami odnośnie preferencji brzmieniowych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sie dopiac do tematu, zeby nie zakladac nowego. Obecnie posiadam JBL 6508C. Mieszkam w bloku i nie mam mozliwosci, abym mogl sam cos porobic przy aucie i zamierzam zlecic wykonanie slupkow pod tweetery. I tutaj wlasnie zaczyna sie problem. Jak to kazdy nowy zaczyna od (jak to mowia) d**y strony. Jak juz zlece zrobienie slupkow z tymi JBL'a tweeterami i nie daj Boze wymysle sobie cos innego to szkoda wydawac kase na marne, dlatego chcialem prosic was o porade czy pozbyc sie tego jak najpredzej i kupic cos innego czy jednak nie jest tak najgorzej. Wiem ze powinnienem o tym pomyslec na samym poczatku, ale tak samo czeka mnie wygluszanie drzwi. Obecnie JBL GTO 6508C pracuje przy wzmacniaczu JBL GTO 504E. W bagaju zapowiada sie GZ GZRW 30SPL + wzmak GZ GZTA 1.1200MK2. Co myslicie na ten temat? Krytyka wskazana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GZ GZTA 1.1200MK2 pociągnie nawet 2x GZ GZRW 30 SPL

 

Tak wiem o tym. Moje pytanie odnosci sie do glosnikow z przodu, czyli JBL GTO 6508C. U mnie w miescie szczerze nie ma nikogo kto moglby fachowo doradzic co wybrac ( zreszta wyboru wielkiego nie ma... ), dlatego bralem z poczatku JBL'a, ale czytajac forum uswiadomilem sobie wiele rzeczy, dlatego chcialbym waszej opini co do tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za casting?

Nikt Ci nie napisze które lepsze NIKT. A jak ktoś Ci wskaże jakiś zestaw to na 99.99% Ciebie oszuka.

 

Każdy system brzmi inaczej i każdy zabrzmi na swój sposób w danej aplikacji. Czytając forum i zbierając informacje na temat w/w zestawów. Natrafisz na opinie na temat tych zestawów ich plus/minusy i to czym one się mniej więcej charakteryzują co mają w sobie specyficznego. Szukając czytając forum powinieneś doszukać się tego że wzmacniacz który masz może być lekko mówiąc wąskim gardłem przyszłego przodu.

 

Poczytaj forum i faq narazar no i regulamin

 

Teraz zamykam ten temat.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...