Skocz do zawartości

Pioneer TS-W309s4 skrzynia zamknięta czy z br?


Insomnia1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy mam mały problemik, zakupiłem głośnik pioneer ts-w309s4 (400w/1400w, 4ohm)i mój problem polega na tym że nie wiem która skrzynia była by najlepsza czy zamknięta o litrażu 35,4 czy może z br 42,5Litra (zalecana jest zamknięta, ale sporo filmików i fot na YT w których przedstawiają ten głośnik jest w skrzyni z br) Głośnik używałem 2 dni w skrzyni pod jbl gto 1214 lecz niestety szumu/świst z br (11cm) był zbyt duży i bas był słabo słyszalny. Muzyka jakiej słucham to trance, dance, electro, hands up. Zależy mi na jak najniższym basie. Dziękuje z góry i liczę na szybką pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że JBL GTO 1214 to dobry głośnik jak za tą kasę.

Potrafi zejść naprawde nisko (przy odpowiedniej skrzyni).

Z tym że głośnik ten woli raczej hh i własnie przy takich kawałkach pokazuje co umie.

Jednak u mnie sie spalił pod JBLem 14001 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to pocieszyłeś mnie ;D Tego JBL testowałem i nawet ładnie grał, ale pionka nie miałem okazji w 100% sprawdzić, ze względu na tą skrzynię ;/ Skrzynie wykonają mi za ok 45zł tak że nie przepłacę, więc sprawdzę jak bd pionek grał a jak nie za rewelacyjnie to na pewno go ktoś z skrzynią spotka na all.. ;) A co polecacie z subów od pionka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...