Skocz do zawartości

Alpine


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego mogą być potrzebne oba na raz? AiNet nie załatwia wszystkiego?

 

Ainet służy do sterowania procesorem, optyk podaje czysty sygnał.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to bede wdzięczny, ale tak jak sądziłem nie ma z czego wybierać.

 

Nie chce ktoś oddać 7998 :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7998R ma możliwośc podłaczenia telefonu ale poprzez adapter kilku wybranych starych modeli Nokii.

Mam takie radyjko i kiedys dowiadywałem się w Hornie co mozna pod to podpiąć.

Jeżeli sie mylę i ktoś podpiął BT pod to radio to napiszcie jaki model bo byłbym bardzo zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7998R ma możliwośc podłaczenia telefonu ale poprzez adapter kilku wybranych starych modeli Nokii.

Mam takie radyjko i kiedys dowiadywałem się w Hornie co mozna pod to podpiąć.

Jeżeli sie mylę i ktoś podpiął BT pod to radio to napiszcie jaki model bo byłbym bardzo zainteresowany.

 

Dokładnie to samo miałem napisać, z tego co kiedyś się orientowałem to to radio nie ma "blutufa" jako takiego w sobie wbudowanego i nie obsługuje telefonu poprzez połączenie blu.

 

Edit.

Więc mamy rację.

Do obsługo tel potrzebne takie coś, ale to i tak leci po kabelku :

http://allegro.pl/alpine-cxa-b200nk-uzywany-mobile-hub-do-nokii-i1629989540.html

 

I tekścior zaczerpnięty z netu na temat "telefonowania" z 7998:

Na koniec warto wspomnieć kilka słów o efekcie współpracy Alpine z matką chrzestną Fantom Face XL – znaną wszystkim fińską marką Nokia. CDA-7998R to pierwsze radio, które połączone ze specjalnym zestawem głośnomówiącym „Mobile Hub” umożliwia korzystanie ze wszystkich najniezbędniejszych funkcji telefonu (marki Nokia) bez konieczności posługiwania się jego klawiaturą i wyświetlaczem. Dzięki CXA-B200NK (nazwa handlowa zestawu Nokia-Alpine) wszystkie informacje przekazywane są z telefonu na potężny (w porównaniu z telefonicznym) wyświetlacz Fantoma. Mamy możliwość odbierania rozmów i odczytywania SMS-ów, wybierania ze spisu telefonów, wybierania głosowego i innych ważnych funkcji. Co ważne uchwyt telefonu może być ukryty, a jakość dźwięku wprowadzanego poprzez magistralę Ai-Net i przekazywanego przez głośniki samochodowe jest o niebo lepsza w porównaniu z „normalnymi” zestawami eliminując jednocześnie konieczność stosowania dodatkowego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądze że tak będzie współpracował ale nigdy sie nie dowiesz jak nie spróbujesz wiem że np sprawdzałem wiele razy np alpine cda 9833r czy 35r z ipod adapterem i działało wszystko a przecież róznica jest kilku latek między radiem a adapterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainet służy do sterowania procesorem, optyk podaje czysty sygnał.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to bede wdzięczny

 

Jak rozumiem ten PXA-H700 nie dostanie sygnału audio po AiNet, tudzież Ty nie chcesz żeby dostał? Pytam bo gdyby było inaczej to miałbyś większy wybór odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...