Skocz do zawartości

Szybkość łącza


DriftKing-DK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Mam takie luźne pytanko. Otóż mam neta 1mb/s. I ostatnio jakoś szybciej mi działa. Czy takie wyniki jak są w załączniku są możliwe na takim łączu 1 mb? Nigdy nie miałem takiej szybkości więc pytam :) tego co wiem powinno być 128 kb/s chyba

post-3397-0-04989700-1311413988_thumb.jpg

post-3397-0-56233300-1311414105_thumb.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz łącze 1 Mb i max twojego ściągania to 128 kB/s. Do pomiaru łącza nie warto używać speed testów bo przekłamują rzeczywisty wynik. Jedyne wiarygodne źródło to dobre FTP np. ftp://ftp.atman.pl/ Pobieramy z niego plik wielkości 5 GB i idzie nam maxem łącza dzięki czemu widzimy czy są jakieś spadki i czy dostajemy to co mamy na umwie.

U mnie speed testy pokazują po 20-30 % więcej niż w rzeczywistości a na ftp jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łaczeniami tez roznie bywa.. najlepiej to wejsc na duze serwery z programami do sciagania (www.programosy.pl ) i tam cos zassac bezpłatnego o duzej pojemnosci..

Ja mam łacze 20/24 Mb (dzien-noc) i przyznam szczerze ze w 5roznych testach miałem zupełnie co innego.

Najlepiej pobrac jakis plik i sprawdzic czas.. przeliczanie Mb na MB to inna bajka.. chyba trzeba podzielic Mb przez 8 by miec ilosc mb..

Pamietaj ze 1mb to 1024bity.. 1024bity : 8 = 128kilobajtów ...

Cos takiego chyba :)

Kalkulator ewentualnie chyba macie?? :)

Samo łacze to jedno, trzeba pamietac ze wiele rzeczy jak jest obciazone na serwerach to mozna sciagac 2Mb/s i nawet złacze 120Mb ci nie pomoze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...