Skocz do zawartości

Problemy z gwarancją PB S6c


hijacker4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, mam mały problem z gwarancją wooferów z ww zestawu. Sprawa zaczeła się od tego że po założeniu jeden głośnik zaczął wydawać z siebie niepokojące odgłosy... tj nagłe chwilowe spięcia- trzaski przy większych głośnościach szczegółnie jak jest jakieś "zabasowanie". Zadzwoniłem do firmy Essa tam gdzie miałem odesłać go na gwarancję, wszystko ustaliłem odesłałem... po 2 tygodniach głośnik wraca do mnie, podłączam go w autku i lipa znowu to samo. Przez te 2tygodnie reklamacji pozostałego sprzętu u mnie nie włączałem. Postanowiłem że wszystko wyjmę i podłączę na krótko, pod inne wzmacniacze pod inne przewody kable itp. nadal to samo + 2gi głośnik też daje oznaki że coś z nim już jest nie tak(dokładnie takie same jak ten pierwszy tyle że np przy skali 17 z radia a nie 15/30 jak pierwszy)... podłączam pod ten system marny głośnik od zestawu phonocar titanium i wszystko gra jak należy... żadnych trzasków itp.. po telefonie do Essy w piątek Pan mowi że w poniedziałek wysyłają mi nowe woofery a ja mam znowu do nich pisac email i wyjasniac zastałą sytuację , pytam się dlaczego głośnik został odesłany a gwarancja nie została wypełniona? czy coś zostało zrobione? jak się dowiaduje nic nie zostało z nim robione bo w ich komorze grał normalnie (tyle że u mnie on gra normalnie też przy głośności w której dwie osoby szeptem ze sobą dadzą radę rozmawiać) Przystaję na propozycję wymiany lecz po chwili myśle co mam zrobić z tymi wooferami co mam. Ponownie telefon-> mam je odesłać. Ok odsyłam i czekam myślę we środę przyjdą woofery i będę miał w końcu spokój. czekam tydzien i nadal żadnej przesyłki. Dzwonię i jak się dowiaduję wofery które im przeslalem są sprawne i nie ma się do czego przyczepic.... tak więc nie wysłano mi żadnych nowych ani sprawnych a ja sobie czekałem jak buc po zapewnieniu pana z infolini ze w poniedziałek wysyłają do mnie nowe.. tak więc nadal oczekuję na przesyłkę lecz tym razem jesli otrzymam nadal nie sprawne zakładam sprawę w sądzie (tylko 30zł przez formularz nakazowy) za niezgodność towaru z umową, wprowadzanie w błąd kupującego oraz niepotrzebne ponoszenie kosztów wysyłek do firmy Essa jak także niedopełnienie z ich strony warunkow gwarancji ...

 

 

Miał ktoś z Was takie przypadki ? pozdrawiam i bedę opisywał co i jak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne... raz miałem problem z głośnikiem basowym, to odesłałem i po 5 dniach dostałem nowy, sprawny bo tamten miał jakąś wadę. Do tego dzwoniono do mnie i na bieżąco informowano o postępach. Zero problemów.

 

Proponuje skontaktować się z właścicielem sklepu, możliwe, że w sklepie pracuje ktoś nowy i nie do końca wie co z głośnikiem nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Was by nie denerwowało że jakiś gośc mówi Wam przez telefon najpierw że już wysyłają nowe głośniki, a później po braku odzewu itp się dowiaduje że nic nie zostało w tym kierunku zrobione i głośniki są dobre ? I dostałem poradę że mogę słuchać pod radiem to nie bedą trzeszczeć a wzmacniacz mogę pominąć....

 

Macie jakieś namiary na kierownika Essy? albo chociaż imię i nazwisko... bo jak prosiłem dzwoniąc pod numer ze stronny to połączenie z kierownikiem nie było w kompetencjach obsługującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wysyłałem S6-C na reklamację (a kto tego nie robił ? :rotfl: :rotfl: ) i też było szybko sprawnie i bez problemów. Co więcej, po upływie gwarancji odkleił mi się w jednym z wooferów nadbiegunnik, przesłałem fotki do essy wraz ze skanem karty gwarancyjnej i przysłali mi zupełnie nowy woofer za darmo(!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...