Skocz do zawartości

Sprzęt z usa


wryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nakręciłem się już na kupno suba i wzmacniacza i teraz tak, chciałbym to zamówić z usa czy oni mają takie same sprzęty jak te na naszym rynku czy coś jest zmienione np. napięcie czy coś? Boje się zakupu bez upewnienia sie, zeby kasy w błoto nie wyrzucić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poszukaj u Nas, powinieneś znaleźć w kraju a jeżeli nie to nasi zachodni sąsiedzi mają praktycznie wszystko. Owszem, sprzęt w Stanach jest za grosze, ale koszt takiej przesyłki jest potężnie drogi i wychodzi na to samo, jakbyś kupił w Europie. Kiedyś również planowałem taki zakup, ale po przeliczeniu kosztów wysyłki i sprzętu wyszło mi dużo drożej niż w Polsce! Napisz konkretnie co chcesz kupić i jakiej firmy :zdrowko: A co do napięć itd. to wszystko jest to samo :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na siłę chcesz kupić coś w USA, a może tak zadzwoń do sprzedawcy w Polsce i zapytaj jaką dostaniesz cenę? Na aukcji jest 2999 a jak zadzwonisz to może coś opuści (mi często coś sprzedawca opuszczał po wykonaniu telefonu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stanec za reklamę :zdrowko: @ wryl - jak Cię interesuje mam SX 12 tylko że na 4 ohmowych cewkach. Głośnik jest w bdb stanie, razem ze skrzynią, w granicach tysiaka mogę go oddać :ok: Jeżeli nie odpowiada, to szukaj po ludziach, w necie, wszędzie, byle nie w USA bo wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle :lol: Koledzy dobrze Ci radzą :zdrowko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie czasami załatwiam sprzęt z USA bo ma mi go kto przywieźć. Co do wysyłki do Polski to są chore ceny i się po prostu nie opłaca. Do tego w Polsce dowalą ci podatki. Moja Mama dostała kilka używanych ciuchów i musiała zapłacić bo stwierdzili że są nowe.

 

Trzeba też uważać na te sklepy internetowe, zamawiałem kiedyś dwa subwoofery JL Audio i były tańsze o jakieś 20$ niż na Ebay-u, siostra mi mówiła że jakiś podejrzany ten sklep, ale zamówiła i zapłaciła swoją kartą. Po tygodniu zwłoki zadzwoniła do tego sklepu a gościu stwierdził że nie ma tych głośników na stanie i nie wiadomo kiedy będzie mieć i że jak dojdą to wyśle. Na szczęście udało się wycofać kasę i kupić w innym sklepie.

 

Innym razem zamówiłem dwa suby Powerbass i gdy przyszły to jeden okazał się uszkodzony mechanicznie, tak jakby komuś spadł, siostra go odesłała i wymienili bez gadania, ale mnie już tam nie było i sub rok czasu przeleżał bo wysyłka do polski kosztowała więcej niż on tam kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam prośbę do Was dotyczącą porady odnośnie kupna jakiegoś radyjka na ebayu z usa, szwagierka niedługo przylatuje z wizytą więc transport mialbym free.

Co ciekawego moglibyście polecić z ebaya w tej chwili?

Jestem laikiem i dopiero chcę zacząć zmieniać audio u siebie w Accordzie (w tej chwili mam oem kaseciaka i zmieniarkę która już niedomaga).

W planach mam wygłuszenie drzwi (czy ktoś z Was jest może z lubuskiego i podjąłby się tego?)

Myślałem o jakiejś alpinie z serii cda ale oczywiście jeśliby ktoś z Was zauważył coś ciekawego z innej stajni na ebayu to też będę zoboowiązany, oczywiście sprzęt używany jak najbardziej wchodzi w grę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj radia w USA - bo nie będziesz miał RADIA:) No chyba, że weźmiesz Alpine CDA-9855 - to wtedy nie będziesz miał tylko RDS'u:)

PS. z USA najlepiej brać jakiś ciekawy wzmacniacz, ewentualnie głośniki... jednak z tymi drugimi może być średnio podczas transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...