Skocz do zawartości

jak to zebrać do kupy???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę:

 

http://www.strefacaraudio.pl/sklep/product...e2f19fb2719e5df

 

:zdziwko:

 

[ Dodano: 2008-08-05, 15:10 ]

Tylko najlepiej jakbyś podskoczył do obi bo tam ta sama mata jest jakoś za 80-90zł za rolkę.

 

oki dzieki ale napisales cos ze Ci nie starczylo na pare drzwi tak?a dawalesz oczywiscie po dwie warstwy wszedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesli ten wzmak ma 4x100rms to w mostku ile moze miec?bo sub ma 250 to by trzeba bylo minimum zeby bylo ze 300rms,bo na przod 2x100rms starczy spokojnie.

 

oki to moze podasz mi jakiej firmy najlepiej szukac tej tasmy dekarskiej a najlepiej jak bys podal jakies linki i czy daje sie ja podwojnie tak jak slyszalem??skoro tak mowisz ze maty bolla sa lipne to dobrze ze jeszcze nie zamowilem bo wlasnie juz bylem w trakcie

Ten wzmacniacz ma conajmniej 280W w mostku i tak jak pisałem, spokojnie zasili tego suba. A co do maty to poszukaj w Obi, Praktikerze, Nomi itp., bo tam za 90zł kupisz 30cmx10m. Taka jedna taśma wystarczy na parę drzwi i jeszcze Ci zostanie, a dużo lepiej wygłuszy niż zwykłe maty bitumiczne Bolla czy APP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jak nie bede jeszcze czegos pewien to bede pisał,pozdrawiam!

 

[ Dodano: 2008-08-05, 20:06 ]

jednak chyba bede musial dwa te wzmaki złaczyć ponieważ wy6jscie na wzmaka mam tylko lewy i prawy glosnik a w tym wzmaku pyramid trzeba az 4 wejscie bo on 4 kanalowy wiec hcyba pozostanie mi tylko złaczyc je???

 

[ Dodano: 2008-08-05, 23:02 ]

jak sie łączy dwa wzmacniacze???kablem sygnalowym a pradowe kable trzeba puszczac na nowo od akumulatora czy poprostu od tego pierwszego wzmacniacza?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...