Skocz do zawartości

Szło lusterka z allegro


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się może jak jest z jakością takiego szkła? szkło niebieskie i drugie białe I czy na pewno będzie pasowało do mojej? 99r, poliftowa... Prawe jest mniejsze od lewego. No i własnie, niebieskie czy białe? Wydaję mi się, ze mam niebieskie, ale chciałbym być pewny. Ta plastikowa podkładka z aukcji podpasi do oryginalnych zatrzasków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zbite lusterko boczne kiedyś, i poradziłem sobie idąc do szklarza. Wyciął na miarę i w dodatku sam zamontował. Tylko tyle że sferycznych nie miał to kazałem normalne lustro wstawić z braku mojego czasu (i tak prawego sie raczej mało używa). Lusterko 20zł, a razem z montażem 35zł bo u mnie troche pier#$%^ sie jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz przyciemniane szyby to nie kupuj niebieskich lusterek. Moje ze starosci zdechło w bmw, to asferyczne na narożniku, białe mogłem kupić tylko w ASO.

Że mam zniżki klubowe to nie wyszło jakoś drogo a jakość ... :) nie do przebicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie szukam oryginalnej używki :)

Prawe lusterko jest mi dosyć potrzebne, szczególnie przy cofaniu i włączaniu się do ruchu w niektórych sytacjach.

 

p.s. przód mam nieprzyciemniany, miałem niebieskie, tak jak mówisz... od dołu coś je brało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko jest tylko udogodnieniem. W samochodach osobowych posiadających lusterko środkowe nawet z prawnego punktu widzenia nie musi być lusterka prawego (kiedyś produkowali nawet punto bez p. lusterka, a wiele audiczek po dzień dzisiejszy ma o wiele mniejsze lusterko prawe).

I rzeczywiście rzadko go używam, dla mnie mogłoby go nie być. A skoro ci do jazdy lusterko prawe jest niezbędne to jakim ty jesteś kierowcą?

Nigdy nie miałem stłuczki, wielu ludzi powierza mi swoje samochody (pomoc, przewóz, odwóz) bo w okolicy uważany jestem za bardzo dobrego kierowcę który potrafi bez problemu jeździć wszystkim.

 

Także takie gadki możesz sobie wsadzić głęboko. Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, lusterka prawego nie było w maluchu i ludzie sobie radzili :D Bez spiny chłopaki...

Chodziło mi o to, że odnoszę wrażenie "3D" a teraz niestety 2D. Da się jeździć, ale DLA MNIE jest gorzej. Kątem oka widzę na pewno mniej, bo na wyczucie wcześniej cofając i widząc teraz to wcześniej widziałem, jest gorzej i mniej bezpiecznie.

To pisze ja- na sobotniej bani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...