Skocz do zawartości

Audio Arta 200.2x vs 100hc


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ładnie HC urósł do rangi najlepszego wzmaka na świecie :wink: :wink: :rolleyes:

zobaczymy porównam do braxa na wysokich i niskich - zdam relację (do 200.2 też porównam jak z tematu :wink2: )

 

Na razie nikt nie stwierdził, że to najlepsze wzmacniacze ...Wolf stwierdził, że się u niego nie sprawdziły i przecież nikt na niego nie nakrzyczy.

Do niedawna najlepsze były Genesisy, a tu prosze jakie zwroty akcji :super:

Każdemu pasuje coś innego ...wiadomo trzeba zamontowac u siebie i słuchac tylko to zweryfikuje indywidualne upodobania.

 

A relacja z odsłuchów jak najbardziej mile widziana :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Twoja recenzja Wolf?

 

http://autokacik.pl/showflat.php?Number=284414486&page=2

 

 

Wiecie panowie, nie same wzmacniacze sie liczą, Wolf testował AA na przykład na Braxach a te głośniki też nie każdemu podchodzą. Jedni wolą Revelatory od SS a inni Braxy. Wiele różnic można by dostrzec w profilu brzmienia tych głośników. Zależy też kto czego słucha, jakiej muzyki, jaka jednostka to obsługuje itp. Każdy ma indywidualne upodobania i według mnie najlepszym wyznacznikiem jest odsłuch a nie tworzenie forumowych hitów.

 

 

Mi też kiedyś podpowiadali jak byłem mniej ogarnięty w temacie CA,że Helix A4 to wzmacniacz kosa i jeden z ciekawszych na rynku a po pdołączeniu go z jednostką Alpine nie pobył za wiele u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...