Skocz do zawartości

Audio Arta 200.2x vs 100hc


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam okazje kupic Audio Arta 200.2x dla znajacych ten amp chcialem zapytac jakie to granie ,

Moj sprzet to eclipse ,mp 5.16 tw ls neo +sa50 na wofery mam teraz helixa b2 i wlasnie jego chcialem wymienic na cos lepszego dodam ze dls a3 i dm200 nie podchodzą mi wiec szukam czegos grajacym z lekkoscia jak brax x1000,Audio Arta 100hc,helix p200 poprostu nie chce miska na woferach

 

Doradzicie cos czy pomiedzi 200.2x a hc100 jest az taka przepasc.a moze zapco 300 bedzie lepsze od tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak gra ten AUDIO ART Amp 200.2X

 

Pomoze ktos aukcja sie konczy czy AUDIO ART Amp 200.2X to dynamiczny wzmak

 

Witaj ..

 

Nie wiem gdzie mieszkasz ...ale wiem, że w pobliżu Warszawy kolega Sylwekzz ma w tej chwili Audio Arty 100HC w idealnym stanie i można ich odsłuchać.

W Moim systemie było juz kilka oldchoolowych piecyków i powiem Ci, że już AA5oHC pod względem jakości zostawiał w tyle takie piece jak Helix A4, czy Genesis Q240X ...

Ostatnio słyszałem takie stwierdzenie odnośnie zamiany AA100HC na Braxa X2400 " Mógłbyś się niemile zaskoczyć " może coś w tym jest, może będzie ...zamienił stryjek siekierkę na kijek.

100HC to dużo wiecej swobody i dynamiki na wooferach ...najwyższa seria zobowiązuje i myślę, że z zadania wywiązuje się znakomicie.

Na wysokich gra u mnie AA50HC na dole AA100HC duet tonalnie idealny i pozostanie na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA50HC na dole AA100HC duet tonalnie idealny i pozostanie na długie lata.

To czemu w takim razie sprzedajesz AA100HC?

 

No i czy taki AA100HC mimo świetnego brzmienia da rade zestawom odseparowanym o mocach rzędu 150RMS przy swojej mocy 2x50RMS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moim systemie było juz kilka oldchoolowych piecyków i powiem Ci, że już AA5oHC pod względem jakości zostawiał w tyle takie piece jak Helix A4, czy Genesis Q240X ...

Ostatnio słyszałem takie stwierdzenie odnośnie zamiany AA100HC na Braxa X2400 " Mógłbyś się niemile zaskoczyć " może coś w tym jest, może będzie ...zamienił stryjek siekierkę na kijek.

100HC to dużo wiecej swobody i dynamiki na wooferach ...najwyższa seria zobowiązuje i myślę, że z zadania wywiązuje się znakomicie.

Na wysokich gra u mnie AA50HC na dole AA100HC duet tonalnie idealny i pozostanie na długie lata.

 

 

HEj

A miałeś moze porównania tega AA z DLSem A3 lub A4?

Ewentualnie gienek Dual mono ale seria III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu w takim razie sprzedajesz AA100HC?

Chcesz kupić 3 szt. ?

Luknij na zdjecia w aukcji allegro ...nie bedziesz pytał jak przestępcę.

 

 

No i czy taki AA100HC mimo świetnego brzmienia da rade zestawom odseparowanym o mocach rzędu 150RMS przy swojej mocy 2x50RMS ?

Luknij tylko w linki do testów jakie umieściłem w aukcji bedziesz wtedy wiedział ile ma AA100HC realnie nie na papierze.

 

AUKCJA ALLEGRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm rozumiem, powiedz jeszcze jak taki wzmak sprawdzi się z głośnikami rzędu 150 RMS 4ohm.

Tony trochę powagi , masz milion postów na temat "mocy" . Przeczytaj przemyśl i ja będziesz nadal chciał zadać takie ptanie , wróć do pkt.1 .

Proszę żebyś już nie zadawał takich pytań to TU jest dla Ciebie odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj

A miałeś moze porównania tega AA z DLSem A3 lub A4?

Ewentualnie gienek Dual mono ale seria III

 

Rafaellox z Legnicy miał DLSa A4 z LS155 i Piccolo ...zmienił na Gienka Dual Mono ...jakiegoś szału A4 nie robiło ...ot takie podobne do gienkowego granie.

Jak dla mnie AA serii HC to dużo lepsze piece ...gienki mi nie leżą ...jak wiadomo trzeba podłączyć w system i posłuchać.

Bo forumowych mitów i hitów było tu już sporo.

TomoMadej też kiedyś kupił ode mnie AA50HC i jak widać dalej na nim jedzie.

A Ty Paweł wsiadaj w auto i ugaduj się z Sylwekzz GG 9634312 ...mieszka w Warszawie więc Twój ziom ...podłączaj i doświadczaj ...razem ściągnęliśmy 3 sztuki 100HC w idealnym stanie ...po jednej u nas zostaje, a jedna jest na sprzedaż ...w pakiecie było korzystniej ..ma też tak jak Ja 50HC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dla porównania mogę napisać, że miałem Helixa A4 a po przesiadce na 50HC zdeklasował go po pierwszym odsłuchu. I jak tu wierzyć watom? Takie niby 25W na kanał przeciw 80W z "wzmacniacza kosy":)

 

100HC tylko utwierdził podejrzenia ze moze byc jeszcze lepiej, ogromna dynamika, przestrzeń, precyzja, kontrola.

 

 

Jakby ktoś był chętny to mam 100HC i 50HC i chętnie udostępnie na testy, wypożyczę za kaucją lub sprzedam (tylko 100HC bo mam 2szt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100HC tylko utwierdził podejrzenia ze moze byc jeszcze lepiej, ogromna dynamika, przestrzeń, precyzja, kontrola.

 

Dokładnie tak jest jak piszesz ...piec jak pokazują zamieszczone testy radzi sobie w towarzystwie Braxów bardzo dobrze ...nikt 100HC za darmo do " Absolute Spitzenklase " nie wsadził, a zaniżone przez producenta parametry to chyba plus ...to nie jest piec na którym pisze 10000W i nie może podołać byle jakiej pierdziawce ...po podłączeniu tego smoka od razu czuć moc i kontrolę ...moje LS155 ożyły i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wysokich gra u mnie AA50HC na dole AA100HC duet tonalnie idealny i pozostanie na długie lata

Jak już tak offtopujemy... MARER, próbowałeś może podpiąć je odwrotnie ?

Pomijając zmiany mogące wynikać z różnic mocy, ciekawy jestem Twoich wrażeń w takim configu.

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak offtopujemy... MARER, próbowałeś może podpiąć je odwrotnie ?

Pomijając zmiany mogące wynikać z różnic mocy, ciekawy jestem Twoich wrażeń w takim configu.

pozdr,

 

Odwrotnie nie podpinałem, ale miałem 50HC w zasilaniu przodu pasywnie ...50tka pogoniła z auta Gienka Q240X 4x60W po 10 minutach odsłuchu, aż dziw bierze skąd AA ma w sobie taki zapas mocy ...niema w nim mulenia ...jak dotarły nabyte 100HC jeden wskoczył w miejsce 50tki i było jeszcze lepiej ...przybyło szerokości, klasy w średnicy i woofer dostał skrzydeł u dołu ...TEC LS155 do łatwych nie należy, a teraz pokornie fruwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś był chętny to mam 100HC i 50HC i chętnie udostępnie na testy, wypożyczę za kaucją lub sprzedam (tylko 100HC bo mam 2szt).

 

 

Na pewno sie skontaktuje.

Nie tylko wróci do mnie radio, uruchomie procka i wtedy pogadamy.

A wydwawało mi sie Sylwek ze kiedyś pisałeś ze masz mozliwosc wykonania pierścieni metalowych?

 

Bede potrzebował do nowego nabytku - Scan speaka 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA 15 mam Xeteca P6

Zagrały super. A 18 kupiłem bo trafiła sie okazja i che potestowac je u siebi

Wcale nie jest powiedziane ze zostaną, kupiłem nie drogo wiec nie bedzie problemu ze sprzedażą po kosztach

Słychałem ostanio 18 z zestawu alpine F1 i bardzo mi sie podbał niski bas... a grały pod DLS A4

Jezeli Audio Art rozrusza je jeszcze bardziej to wyrzuce suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA 15 mam Xeteca P6

Zagrały super. A 18 kupiłem bo trafiła sie okazja i che potestowac je u siebi

Wcale nie jest powiedziane ze zostaną, kupiłem nie drogo wiec nie bedzie problemu ze sprzedażą po kosztach

Słychałem ostanio 18 z zestawu alpine F1 i bardzo mi sie podbał niski bas... a grały pod DLS A4

Jezeli Audio Art rozrusza je jeszcze bardziej to wyrzuce suba

 

Tylko testy mogą to potwierdzić ...daj cynk jak zagrają w mazdzie 18tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...