Skocz do zawartości

Klitschko VS Haye


FanAudio22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja na Adamka :) a tak serio nie lubię ani jednego ani drugiego ale wolę żeby Klitschko wygrał i pokazał "pyskaczowi" że mocny jest w gębie ale jak będzie to się okaże Haye ma mocny cios i jest szybszy niebawem się przekonamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczesniejsza walke i faktycznie leje aż miło. Mam nadzieję, że się odbędzie, bo ponoć mają zmieniać nawierzchnię przed walką wieczoru.

Co do szybkości to Wladymir wcale nie jest taki ''Wóz z węglem'' albo ''żel betonowy kloc'' Na treningu dobrze się prezentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ale Haye jest szybszy od niego to trza przyznać tylko czy uda mu się wykorzystać swój atut szybkości to wyjdzie w praniu. Wiadomo że nie ma co porównywać walki Haye-Wałujew ale do Haye-Klitschko ale przewaga szybkości Haye nad Wałujewem była mega widoczna wiadomo że tu tak nie będzie ale Klitschko nigdy nie parł do przodu jak to robi Haye.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym, żeby Haye sprał Ukraińca. Czemu?? bo od ładnych kilku lat dyktują warunki w wadze cięzkiej i walczą sobie z kim chcą a nie z kim powinni, zrobili sobie z boksu prywatny folwar i doją ludzi (widzów) jak się da. Wybierali sobie czesto gęsto pretendentów z kapelusza, patrz nasz Sosnowski... czemu w czasie triumfów Wałujewa, zaden nie chciał z nim walczyć?? niech sie ta era kończy i nastanie znowu era "fajterów". Tyson to był gość, walczył z kazdym, Lennox też, a Ci dwaj Ukraińcy totalnie spieprzyli wagę ciężką:/

 

no i po ptokach... Haye dostał po gębie, sen braci Kliczko trwa dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stało się rutyna w boksie trwa dalej, i co było zaskakujące to Klitschko cały czas parł. U Haye'a podobały mi się jedynie zwody i ostatnia runda, miał wielką szansę jak by do niego odpowiednio doskoczył, bo ukrainiec był wyraźnie przymroczony, ale Haye chyba mimo to bał się zaryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy widzicie w tym haju...skakał jak małpa w klatce.Pajac nie bokser.Szkoda że rusek nie bił więcej.

Muhammad Ali też był pajacem? Broń Boże nie porównuję ale też ''skakał jak pajac''

Haye ma bardzo dobrą dynamikę i pracę nóg, zwody na najwyższym poziomie, balans cialem- to tez sa elementy boksu. Nie dać się trafić w ryja i znokautować to też sztuka. Chodz ciosow wyprowadzil jak na lekarstwo, byc moze dlatego ze nie postawil na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem walka o 4 pasy mistrzowskie prowadzona na takim poziomie powinna zostac uznana za nieodbyta z powodu niedyspozycji obydwu tych panow. To nie jest boks.

 

Powinna byc zasada ze jezeli w pojedynku nie padnie okreslona ilosc ciosow to zwracaja widzom bilety ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raz już tak było że walka na którą czekali wszyscy myła marnym przedstawieniem ale prawda jest taka że jeśli chcesz wygrać z mistrzem to musisz go znokautować po na punkty rzadko kiedy się zdarzyło że pretendent wygrał walkę. Z niecierpliwością czekam na walkę Adamka bo tam jest chociaż co oglądać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, w Adamku lubię to że nie szczeka tak jak Haye a jak przyjedzie co do czego to pokazuje wielkie nic.

On poprostu robi swoją robotę i wklada w to cala sile, też czekam na te walke z niecierpliwoscia. Chociaż brakuje mi u niego takiej iskry żeby trochę zadrzeć z tym Klitschko przed walką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...