Skocz do zawartości

Peiying PY9903


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Darek i jestem tu nowy.

Chciałbym się od was dowiedzieć co sadzicie o tym radiu? http://allegro.pl/radio-peiying-py9903-tv-mp3-gps-bt-mp4-dvd-raty-i1678943764.html

Mam zamiar kupić takie w przyszłości ale nie jestem pewien. Jeśli ktoś ma lub miał taki sprzęt proszę o wypowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co o innych pejingach czy jak to zwą. Poczytaj forum to będziesz wiedział coś o tej firmie.

W tej kwocie masz naprawdę bardzo dobre używane radio w okolicach ceny radia do którego podałeś link.

Ja uważam że ceny mają adekwatne do jakości:) Osobiście lubię tą firmę.

Ciekawi mnie po prostu czy to fajne radio, ma dużo funkcji i cena nie jest zbyt wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak proponuję jakościową używkę, na pewno nie pożałujesz jak takową zakupisz, ba będziesz zachwycony :) Musisz mieć małe wymagania jeżeli chodzi o jakość dzwięku jeżeli wybrałeś Pejinga.

Jak możesz to podaj jakieś linki, chętnie zobaczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim co dla Ciebie musi mieć radio? Możesz obyć się bez USB? przy rozbudowie sprzętu audio 2 wyjścia RCA na wzmacniacz to minimum.

Będziesz wtedy miał oddzielne sterowanie przodem i tyłem/subwooferem.

USB to konieczność, nawigacja też by się przydała. Co do Rca to... chciałbym 6 wyjść (wzmacniacz 4 kanałowy i drugi pod skrzynie) i przekątna ekranu nie mniej niż 5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych np. Pioneer AVH-2300DVD http://allegro.pl/pioneer-avh-2300dvd-stacja-2din-usb-myslowice-i1685663911.html będzie to o wiele lepsze rozwiązanie od Pejinga i ma 2 wyjścia RCA.

Pod 2 kanały również można podłączyć 4-kanałowy wzmacniacz, musisz zaopatrzyć się wtedy w roździelacz sygnału.

Z używek pod względem gry bardzo podobała mi się Alpina CVA-1005R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer fajny też myślałem nad nim.

o tych kablach wiem ale jak się rozdwoi to zmniejsza się prąd a co za tym idzie pogorszenie jakości;/

hmm Alpine fajny ale jest 1din a mi koniecznie zależy na 2 din.

Muszę jeszcze poczytać o tym Pionku:) a on ma nawigacje? bo chyba nic o tym nie ma napisane w opisach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro :

 

Ja uważam że ceny mają adekwatne do jakości:) Osobiście lubię tą firmę.

 

to na co chcesz :

 

Chciałbym się od was dowiedzieć co sadzicie o tym radiu? http://allegro.pl/ra...1678943764.html

 

?

Skoro Ci się podoba to kupi i się przekonaj, jak jest z tym radiem.

Osobiście nawet bym go nie dotknął, wolał bym stację Kenwooda z navi dokładając 200 zł, albo Clarion-a bez navi, a ją kupić osobno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB koniecznie, navi też, 6 RCA, no i pewnie żeby od razu MTV leciało prosto z Hot Bird`a. Kup sobie porzadną używkę i nie baw się w takie rozwiązania jak Piżdżing. Navi użyjesz ze 3 razy w roku, ale będzie można się pochwalić że się "ma" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobre dvd, navi i do tego dzwiek-to raczej trzeba wydac 3tys.. za 1.2tys to tak naprawde mozna oczekiwac radio jeden din z dobrym dzwiekiem bez dodatków. Jak producent promuje produkt za te pieniądze z tyloma dodatkami to oczywiste jest ze nie bedą to superlatywy.. Nawiacja to wystarczy ci i 4cale za 300-400zł bo przeciez nie siedzisz i nie gapisz sie cały czas w ekran prowadzac auto.

Zastanów sie moze co ci jest najbardziej przydatne a reszte.. zamiast navi kiedys sie uzywało mapy-ez sie dojechało.. Są tez znaki na drodze-wystarczy popatrzec ale ludzi juz od tego chyba głowa boli i siedza i słuchaja tej nawigacji a pozniej nagle budzą sie w polu bo jakis bład był i ich wywiozło.. Mała przerwa w barze na herbatke i sprzedawcy tez mozna sie zapytac.. Stawiaj na jakosc dzwieku-przynajmniej sie odprezysz w czasie jazdy słuchajac pożadnej muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...