Skocz do zawartości

Instalacja Opel Omega B - kilka pytań


marvin82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy tez jaka masz wersje omegi bo w jednych sa drzwi w ktorych dojscie do blachy za glosnikiem jest bardzo dobre a w innych praktycznie nie ma wogule dostepu ja np mialem wersje z poduchami bocznymi i jedynie gdzie moglem wytlumic to przestrzen za glosnikiem ale wytlumilem zewnetrzna i bylo duzo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miał? Dalej ma...

 

Napisz ktory rok omy, moja 96 i dekarka tylko zakrywajaca otwory technologiczne... Niech jeden kto siedział u mnie powie ze nie ma miecha z woofera w tym aucie.

Ogolnie to klasa premium jakby nie bylo, wygluszone dobrze i zrobione dobrze jak na te czasy. U mnie nie trzeba bylo cudów aby woofer zaczał robic swoja robote, nawet s6c robił wrazenie.

 

Jednyny problem w montazu pod ori tapicerka to glebokosc, przy odpowiednim dystansie 7,5cm glebokosci wchodzi bez ciecia, nie da sie nic ciac bo prowadnica szyby koliduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem właśnie po instalacji zestawu w samochodzie, trochę późno ale mechanikowi dłużej zeszło ( nowy silnik :D ).

Zamontowałem te Morele 6.2 na przód + Morel 5 coax na tył, wszystko napędza wzmacniacz Sony 4x60W, jak pisałem wyżej. Muszę przyznać, że podoba mi się jak ten zestaw gra. N arazie staram się oszczędzać głośniki żeby się wygrzały ale i tak ładnie grają. Teraz chce kupić tą mate bo basu jednak trochę brakuję.

Ale jako pierwszy zestaw do tego samochodu mogę śmiało polecić, gra jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...