Skocz do zawartości

VW POLO / Pablo !


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj posłuchałem auta i w sumie koledze napisałem opinię via gg. Dla szerszej publiczności, jak na HSK gra to bardzo przyzwoicie. HT25 aż taki zły nie był. Oczywiście zachował swoją tendencję do "SZyCZenia", ale kolega ma to dobrze ogarnięte. Kenie bardzo ładnie się skomponowały, a z drzwi słychać było przyjemny kick. Sub lekko opóźniony, demon szybkości to to nie jest, ale do ogarnięcia czasówkami. Swoją drogą, jak kolega Pablo zobaczył, ile jest ustawiania w 9855, lekko zbladł :) Generalnie, został przeszkolony co i jak i mam nadzieję, że nie spali sobie tweeterów.

 

Na testy na chwilę podłączyliśmy jeszcze jedno z moich Nakamichi. Dopiero tutaj pokazała się prawdziwa kultura, nic nie ostrzyło, wręcz system był lekko wycofany. Dodatkowo była szybka wrzutka Proa Neo, też to nawet ładnie ogarniało, choć zaczynało brakować średnicy (czego tu wymagać od zwrotki z HSK).

 

Generalnie, nie jest źle, kolega idzie dobrą drogą.

 

 

Tylko weź coś zrób z tym prądem! I kup kable rozruchowe, co byśmy nie musieli drutów od wzmaka odpinać, aby auto odpalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź coś zrób z tym prądem! I kup kable rozruchowe, co byśmy nie musieli drutów od wzmaka odpinać, aby auto odpalić :P

 

ciiiiiicho :P:P

 

a co do moich kenwoodow to nie mam zamiaru w najblizszym czasie nic zmieniać , jak bym mial coś zmienić to jeden z nim na 4 kanałowca jedynie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ze zmianą autka będzie zrealizowany za ok. rok czasu :)

 

a na teraz : tak się zwalcza problemy dyskoteki ze światłami i z brakiem prądu :P

 

ledwo wszedł :krzeslem:

 

http://img508.imageshack.us/img508/8121/aku001h.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/7367/aku002.jpg

 

dobry high-endowy klocek BOSCH 70 Ah : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil, pytanie tylko w jakim stopniu był eksploatowany. Nie piszę bajek wyssanych z palca, tylko wiem co jest z moim aku 64Ah przy altku 70A po 1,5 roku. Może mam kiepską sztukę, ale wszystko zależy co u mnie pierwsze padnie. Jeśli będzie to altek, to wymieniam go na 90Ah, a jeśli będzie aku to na jakiś max 60Ah albo i 55.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecilem go wlasnie :) i oddalem w bmw :P zawwsze musicie mnie zdolowac ! to jutro kupie sobie troszke mniejszy 65 ah i altek powinien byc ok mysle dla niego :)) teraz w nocy sluchalem muzyki jednak troche migaja swiatelka jeszcze, poprawie w najblizszym czasie mase :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...