Skocz do zawartości

Passat B5FL kombi


rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawiazujac jeszcze do mat to najsztywniejsze byly chyba maty Stingera, sztywniejsze od Dynamata, grubsza warstwa alu na macie. Grubszy byl chyba juz tylko Bomb od STP ale tez i masa juz nie ta.

 

Co do samych wooferow, nie korcilo Cie podlaczenie ich w mostku pod tego RF'a? Tak tylko do odsluchu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do samych wooferow, nie korcilo Cie podlaczenie ich w mostku pod tego RF'a? Tak tylko do odsluchu??

 

 

no i z ciekawości podłączyłem ... :szok:

 

różnica .... hmmm delikatnie mówiąc taka jak po przesiadce z seryjnych VW głośników na te macromy ... :szok:

 

w ogóle sub nie potrzebny a gotowy jestem stwierdzić , że bas ładniejszy , delikatniejszy .... taki mięciutkie ciepłe BOOOOOOM !!! ....

no i teraz co tu dalej robić :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosa, jeżeli podoba Ci się pod mostkiem i masz aż tyle mocy to może czas na zmiane pieca z przodu :) Jak dwa mocne kanały żeby coś pierdziało to ja od siebie polecam TEC SQ60.2 :D 2x200W swoje jednak robi :) Przy tym DF 200. Tylko brzmienie inne niż te rockforda, można powiedzieć że rockford jest troche agresywniejszy i szybszy, a TEC bardziej miły dla ucha. Dotechy pod TECem dawały też rade bez suba, nawet chłopaki co na zlocie byli Ci to potwierdzą. Aktualnie sub jest więc dotechy odpoczywają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobać brzmienie się podoba ... nie ukrywam

 

szkoda mi strasznie męczyć macromy tymi 400RMS szczególnie, że jest SUBik

na przyszłość jak nie będę mógł mieć suba (dziecko może kiedyś) będę wiedział już lepiej na co stać te macromy .. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...