Skocz do zawartości

Bezpeczniki mini-ANL gdzie w Ostrowcu Sw. dostane???


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SIema,

 

zbroiłem sie na ten dlugi weekend przed wyjazdem do tesciow do Ostrowca Św. i nie przyszly mi kupione na alle. bezpieczniki mini-ANL do rozdzielacza Audisona. Chciałem juz podlaczyc 2 wzmaki przed docelową zabudowa w bagaju ale potrzebuje tych bezpiecznikow. Czy ktos tutaj z forum bedący z Ostrowca Św. wie gdzie mozna takie 100A kupic od ręki??

 

Pozdr.,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, AGU, mógłbyś dostać na ul. Górzystej, albo na Radwana, ewentualnie jakieś media-gówno po 10zł/szt, o ANL, a tym bardziej mini-ANL możesz zapomnieć...

 

Swoją drogą, jutro zjeżdżam do domu, możemy się styknąć jakoś w weekend, np tam gdzie ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, AGU, mógłbyś dostać na ul. Górzystej, albo na Radwana, ewentualnie jakieś media-gówno po 10zł/szt, o ANL, a tym bardziej mini-ANL możesz zapomnieć...

 

Swoją drogą, jutro zjeżdżam do domu, możemy się styknąć jakoś w weekend, np tam gdzie ostatnio ;)

 

Hmmm, no to lipton ;/ no nic podjade jutro pod te adresy i te powyzej i zobacze moze cos urodze :) .

Jesli chodzi o spotkanie to nie ma problemu moze byc 10:00 w niedziele jak ostatnio jeszcze w sobote dam znac o ile moja malzonka czegos nie wymysli. Do niedzieli powinienem miec wpietego 2200ix o ile bedzie sprawny to zobaczymy czy cos zmieni (na plus lub na minus)

 

//edyta:

no i faktycznie zjezdziłem Ostrowiec i ...... kupa :( musze poczekac do poniedzialku jak przyjdą pocztą.

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...