Skocz do zawartości

Wzmaczniacz pod HSK 165.3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!:) Dawno mnie tu nie było, ale wracam;) Moje pytanie związane jest z zestawem wymienionym w temacie;) Jakiego dobrego wzmaka do tego szukać?? Cena do ok 1500 zł( najlepiej jak najmniej:P ale jak będzie trzeba to i więcej wydam). Chodzi o czyste brzmienie, ale też żeby kick był:) Radio Alpine 9835. W przyszłości jakiś subek, ale z tego co czytałem to jak już to pod inny wzmak sub podpiąć więc ten o którego się rozchodzi tylko będzie te hertze cisnął;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA 100HC trochę drogo, a znów takim audiofilem nie jestem i na konkursy zadne też się nie wybieram;)

 

dostałem 3 propozycje.. T400-2 RF, Audison vr 2.200, Audio Art 200.2

 

jak zestawienie wychodzi? a może coś innego??

 

w przyszłości(pewnie niedalekiej) będzie jeszcze sub, ale z tego co czytałem to warto osobny wzmak podpiąć prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie znam dlatego Was się pytam;) audiofilem nie jestem i bawić się dużo też nie będę więc raczej aktywka;) jednak chciałbym się tak do ok 1000 zmieścić...;) więc rf za ok 800 zł nówke mogę mieć co sądzicie?? będzie to też przyszłościowe jeżeli będę chciał inny przód dać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoczanin, ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad napędzeniem tego przodu 4 kanałami, skoro i tak masz 9835 to wal śmiało aktywkę, puść wsio z osobnych kanałów.

Co do wzmaków, to już kwestia gustu i upodobań muzycznych, z takim budżetem to możesz celować w jakiegoś amerykańca, typu Zapco Studio 204, Xtant x604 lub coś z włoszczyzny, typu Audison VR 404 XR lub Phase Linear .8kW, w budżecie każdy z nich powinien się zmieścić.

Skoro suba i tak będziesz zasilać osobnym grzejnikiem, więc warto pomyśleć nad 4ch na przód, ale i tak decyzja należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...