Skocz do zawartości

Tychy 26-27 lipca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gadałem dzisiaj z bartem w tychach , i sluchałem na zawodach osobiscie Fi fully (poprzednia rewizje) w skrzynce netto 200L, naprawde POTĘŻNE udezenie :kwasny: , pierwszy raz w zyciu spotkałem sie z takim basem :]

bbart sam stwierdził ze głosnik tem powienien miec min 180L zeby pokazał sie z lepszej strony. (swoja droga to cliówka od barta nie wiem czy przezyje droge powrotna do gorzowa :)

w sedanie jedynym wyjsciem dla 18" jest chyba jednak pozbycie sie tylnych siedzen :padam:

zreszta napewno bbart sam sie wypowie na ten temat, ale wspomniał ze w golfie przy mniejszej skrzyni nie było tego efektu, ale swoja droga szkoda ze taki wynik miał bo naprawde spodziwałem sie magicznego 150db

 

[ Dodano: 2008-07-27, 21:47 ]

dobra dorzucam foty zaznaczam ze najlepsze na imprezie dla mnie to:

1. pierdolniecie bessem od barta

2. LACHONY!!!!!! :hyhy:

 

[ Dodano: 2008-07-27, 21:48 ]

:hyhy:

 

[ Dodano: 2008-07-27, 21:49 ]

:szok:

 

[ Dodano: 2008-07-27, 21:51 ]

a tak wogóle to cos sie popier... i wrzuciłem nie do tego tematu co miałem (od "dodano") jakby mógł mod przezucic to do poscie o tychach THX

post-1-1217176238.jpg

post-1-1217176239.jpg

post-1-1217176240.jpg

post-1-1217176241.jpg

post-1-1217176242.jpg

post-1-1217176243.jpg

post-1-1217176244.jpg

post-1-1217176245.jpg

post-1-1217176246.jpg

post-1-1217176247.jpg

post-1-1217176248.jpg

post-1-1217176249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka chcieliscie fotki to zapodaje (znów jako pierwszy)

krótki opis....

zjechło sie tego tyle ze trudno to opisac w kilku słowach, chyba jeszcze nigdy na el.MP nie było takich wyników w street 1-2 pierwsze trzy miejsca ponizej bodajze 146 nie zeszły :kwasny:

ja osobiscie sprawe spier.... i pierdłem 138 z grosikiem (nieźle spadek w ciagu miesiaca o 5 db w dół :padam:

tak czy owak wyniki beda na pasce.

co do mulata to naprawde pogratulowac pierdnoł ponad 147 TO JUZ COS!!! :hyhy:

 

co do bbarta i jego Fi z orionikiem - NAPRAWDE WYPAS - skrzynia wysoko strojona (na zawody) a pierdolniecie takie ze piorun przy tym to pierd muszki :) (jak pójdzie wszystko po dobrej mysli to pojawiesie w legnicy z takim samym zestawem :hyhy: )

no i oczywiscie pozdrówka dla kumli ze strefy których osobiscie mogłem poznac (jakby to powiedziec po naszemu polskiemu czaremu SPOKO NIGGAZ :szok: )

 

jak cos mi sie przypomni to dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

152.5 - romek dls team (ss1-2)

153.6 - wartburg alphard (espl master na zamknietych)

150.8 - wartburg alphard (db extreme)

134 z hakiem i 135 z hakiem - ja (espl 1)

148.3 - mondeo niebieskie (s1-2)

 

wiecej nie pamietam ... ale wyniki mysle ze beda pozniej na stronie pasca.

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunius, a czym ty byłes bo chyba nie mielismy okazji sie spotkac :kwasny:

aha gdzies na jakims forum wyczytałem ze bedzie jakas relacja (skrót) na TV SILESIA chyba w srode o 18:30 ??

na TVN TURBO w raporcie (nie wiem kiedy - mając doswiadczenie po katowicach to pewnie koło worku - srody)

i był tez POLSAT ale co i jak nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba wlasnie nie mielismy. z Wachciem i Bartasem sie widzialem, mulata auto widzialem. ja bylem zielona corsa (espl 1).

 

W TVN Turbo (wtorek-sroda) bedzie w Raporcie o tym, jak chlopaki z PASCA w trakcie oceny instalacji beda probowac "wyrwac" kawalek wartburga (w sensie sprawdzali poprawnosc zainstalowania coniektorych elementow CA), bedzie krotki wywiad z grzesiem z wartburga no i bedzie kawalek z pomiarow db. tyle wiem. pani z tvnu byla niesympatyczna - sztywna troche (wielka reporterka .. heh). a ... i albo mnie sie wydawalo, albo widzialem kolo 11:00 kamere Polshitu, tfu... Polsatu.

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten TVN Turbo to kręcoli mój skromny - bez przygotowań - wynik w ESPL Entry i z tego co mi mówili relacja będzie we wtorek albo w środę w raporcie chyba o 17.30 Nie mam za bardzo porównania czy to dużo na konstrukcję sound off z zamienioną skrzynką z closed na BR ale nie chcąc popalić sprzętu uzyskałem 125,7 i 126 dB zajmując 2 miejsce (na 2 :kwasny: ) będąc gorszy od pierwszego o niecałego dB (tak przynajmniej pobierznie widziłem w arkuszu ocen)

 

W sound off w Entry zająłem pierwsze miejsce (73 punkty na 100) ale niestety walkowerem ponieważ było nas dwóch w tej kategorii a kolega z czarnego audi startujący na JL spalił tweetery.

 

Jeżeli chodzi o zdjęcia to później coś wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie było super mozna było pogadac z forumowiczami którzy dotarli :kwasny: Jedno co moge powiedziec to niegdy juz sie niewybiore na zawody bez wcześniejszej jazdy na pomiar bo tak to jest strzelanie na slepo z czestotliwościa i potem sa jak widac takie tragiczne efekty jak wynik tylko 145,6dB :/ Jakby tego było mało w drodze powrotnej jeszcze mnie szczapili na foto radar w terenie zabudowanym 86km/h 6pkt i 200zł w plecy :) pozdro 4all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie było super mozna było pogadac z forumowiczami którzy dotarli :kwasny: Jedno co moge powiedziec to niegdy juz sie niewybiore na zawody bez wcześniejszej jazdy na pomiar bo tak to jest strzelanie na slepo z czestotliwościa i potem sa jak widac takie tragiczne efekty jak wynik tylko 145,6dB :/ Jakby tego było mało w drodze powrotnej jeszcze mnie szczapili na foto radar w terenie zabudowanym 86km/h 6pkt i 200zł w plecy :) pozdro 4all

 

No współczuje Bartek ale oni mieli chyba jakąś akcję wczoraj bo na odcinku od Tych do Zgierza chyba 7 partoli stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzieli ze zlot jest.

ja tez sie nie wstrzeliłem w katowicach sie mierzyłem na sprzecie od almaru i miałem 143,8 (moze było małe przekłamanie ale nie wiecej niz 0,5db

na zawodach mój "kochany" pilot mnie zawiódł i zamiast puscic sciezke 50hz to pusciłem 40hz- chyba skrzynia była niewypałem:(

mówi sie trudno zyje sie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...