Skocz do zawartości

Profesionalny zakład CA - Wrocław ?


rainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam profesionalnego zakładu Car Audio we Wrocławiu który wykona zabudowę słupków pod tweetery i najlepiej jakby świadczył usługi flokowania, aby oprócz słupków oflokowac część deski rozdzielczej.

 

Czy znacie taki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu do wykonania słupków rzeczywiście trzeba było szukać profesjonalnego zakładu, bo;

- nie wszyscy to umieli

- nie wszyscy wiedzieli jak ma to wyglądać

- mało kto uważał, że jest to potrzebne, więc się nie uczył/nie robił

Dziś - robi to każdy zakład, a dodatkowo wielu forumowiczów (choćby...), sądząc po ilości "instrukcji" na każdym forum car-audio czy na forach konkretnych marek samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 lat temu do wykonania słupków rzeczywiście trzeba było szukać profesjonalnego zakładu, bo;

- nie wszyscy to umieli

- nie wszyscy wiedzieli jak ma to wyglądać

- mało kto uważał, że jest to potrzebne, więc się nie uczył/nie robił

Dziś - robi to każdy zakład, a dodatkowo wielu forumowiczów (choćby...), sądząc po ilości "instrukcji" na każdym forum car-audio czy na forach konkretnych marek samochodów.

 

 

W tym przypadku nie chodzi o brak zdolności manualnych tylko o brak czasu - taka praca :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam profesionalnego zakładu Car Audio we Wrocławiu

 

Próbuj w Extreme Car Audio lub w Autofil-u ...licz się ze sporo droższym rozwiązaniem niż polecał Ci to Older ...dogadaj się z którymś z forumowiczów napewno ogarną temat nie gorzej a może nawet i lepiej od Profi z którymi to już niejednokrotnie różnie bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuj w Extreme Car Audio lub w Autofil-u ...licz się ze sporo droższym rozwiązaniem niż polecał Ci to Older ...dogadaj się z którymś z forumowiczów napewno ogarną temat nie gorzej a może nawet i lepiej od Profi z którymi to już niejednokrotnie różnie bywało.

 

No dobra, więc jeżeli jest ktoś kto podejmie się wykonania dla mnie zabudowy pod tweetery to prosze na PW.

Interesuje mnie w takim razie samo przygotowanie pod montaż tweetera bez malowania czy obijania materiałem, ponieważ taki gotowy słupek oddam do flokowania. Chyba ze jest ktoś na forum, kto zrobi zabudowę + flokowanie to bardzo chętnie ! Nie musi to być w taim razie osoba z Wrocławia, bo mogę wysłać słupki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też bym miał słupki do zrobienia, jakby ktoś się znalazł kto jest sprawnie manualny w tym temacie to mogę się dołączyć do zamówienia. Materiały typu żywica etc. wyjdą taniej na dwie pary słupków ;p. Mogę też jakoś pomóc przy tym - samemu jak się nigdy tego nie robiło jakoś ciężko zacząć w obawie że coś spartaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...