Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za fajnego spocika wszystkim co przybyli :)

A także dziękuje Buremu i Radkowi za opanowanie mojego systemu,gdyż byłem załamany. Chodziło o poustawianie tego radyjka ,gdyż po zmianie jednostki głównej średnica mi zniknęła,i nie mogłem tego sam opanowac.Na szczęcie Radeek i Bury ogarneli to perfect :). Jadąc teraz autkiem do domu to jest po prostu bajka. Wszystko przede mną jeszcze.

Jeszcze raz dzięki chłopaki :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie :) Było bardzo miło i ciekawie !

Dzięki za udostępnienie autek do odsłuchu i ciekawe rozmowy o car audio , nie ma to jak grupka fanatyków :wstyd:

Radziu "szacun" za udostępnienie swojego lokum i bardzo miłą atmosfere ! :padam:

Mam nadzieję że po zmianie roboty będę częściej wpadał do wawy i pospocimy częściej :)

 

 

ps. Dan córeczkę masz rewelacyjną i nie prawda że do Ciebie nie podobna :wink:

 

Nie ma za co.Przecież to Ty przestawiłeś suwak na standard nie my

 

I dzielnie dopingowałeś z tyłu :hurra:

 

ps2. Jak czasówka ? Gra już lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzielnie dopingowałeś z tyłu

 

ps2. Jak czasówka ? Gra już lepiej ?

 

Gra teraz tak jak powinno. Niemogłem tego ogarnąc,w pewnej chwili mialem wrazenie ze zjaraly mi się średniaki. Dzieki Waszej wiedzy i pomocy udalo się ogarnąc :super: za co jestem bardzo wdzięczny. Jak jechalem juz po wczorajszym posutawianiu tego wszystkiego do domu to banan na twarzy byl gra wyśmienicie. Tak jak rozmawialismy są jeszcze poprawki do zrobienia ale wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...