Skocz do zawartości

JVC SH909 + Kenwood PS500F + Hertz HSK ?


rainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kable, a kable. Czysta miedź beztlenowa, spawarka czy jakieś aluminium z nałożoną galwanicznie miedzią.

Nie jest to bardzo mocny zestaw, a te 150 zł za kondensaotr na pewno można o wiele lepiej wydać.

 

Nie pamiętam jakiej to firmy kable, ale kiedy skracałem to ewidentnie miedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky czy nie masz wrażenia przy tych Tempo że brakuje średnich tonów ? Ja tak miałem przy Dotech Ovation tzn. było wrażenie jakby to był zestaw 3WAY bez średniaka :zakrecony:

 

ciężko jest mi się wypowiedzieć w tej sprawie gdyż jestem " raczkujący " w ca. Jak na razie nie jestem osłuchany bo dotychczas miałem możliwość posłuchania 2-3 innych konfiguracji ale z lepszymi zestawami przednimi ( np mp 5.16 + tec ls neo29 ) a co za tym idzie znacznie droższymi. Zestawy które słuchałem zawierały też inne jednostki główne i były zasilane aktywnie z 2 lub 3 wzmacniaczy. Porównanie tempo do tamtych zestawów nie ma sensu. Tempo jest budżetowym zestawem morela więc nie można też oczekiwać high endu ale jak dla mnie na tym etapie na którym jestem grają poprawnie. Jedno co mi troszkę przeszkadzało to tweetery bo są trochę krzykliwe szczególnie z alpiną ale to moja subiektywna ocena. woofery grają poprawnie i dosyć miękko no i może trochę tej średnicy brakuje, nie wiem jak by to było w aktywce.

 

Aha, czy w tym przypadku czyli zestaw przedni powiedzmy 2x100W + sub ok 200W RMS będzie potrzebny kondensator ? Położyliśmy w samochodzie kable o przekroju 20mm^

 

do powyzszego zestawu mam suba 300rms i kable 20mm lub 25mm już nie pamiętam :zawstydzony: i nie mam kondensatora i nie uważam żeby był potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...