Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w doborze głosników przednich!


reactor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie tube JBL BTX 250 o poniższych parametrach która działą pod seryjnymi klockami (radio, głosniki w drzwiach)

 

SPECYFIKACJA

rozmiar subwoofera 2 x 250 mm

impedancja 4 Ohm

moc ciągła 100 W

moc szczytowa 300 W

podbicie basu 0-6 dB przy 50 Hz

pasmo przenoszenia 20 - 160 Hz

wymiary mm 625 x 320 x 315

 

Czy byłby ktoś w stanie pomóc mi dobrać głośniki do przednich drzwi 165mm lub 5x7 (drzwi wygłuszone) oraz wzmacniacz do nich i radio? Całość jeździ w mondeo mk2 heatbeck. Kwota przeznaczona na ten szczytny cel to 1000zł

 

Słucham muzyki klubowe, trance, house, electro, dance, pop oraz tego komercji spotykanej na esce czy planecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak koledzy ale Ja omijam JBL z daleka.... Przereklamowana firma i tyle...Oczywiście kilka klockow wyszlo fajnych ale reszta to płacisz za firmę nie za jakosc ;/ Morel jest firma dobra, nie słyszałem maximo, ale tez sie do ich przystawialem(trafily sie hsk okazyjnie to nie zastanawialem sie :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu zacznij czytać forum ??

Jest na nim bardzo dużo cennych informacji dla chłonnych wiedzy ... ale tego trzeba chcieć ...

Jak byś poczytał trochę to byś wiedział że kluczowe w tym przedziale to odpowiednia aplikacja więc czy wstawisz zestaw jbl czy morel czy sroler - może Ci zagrać kupą - jak i w drugą stronę ....

Więc polecam lekturę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś poczytał trochę to byś wiedział że kluczowe w tym przedziale to odpowiednia aplikacja więc czy wstawisz zestaw jbl czy morel czy sroler - może Ci zagrać kupą - jak i w drugą stronę ....

Więc polecam lekturę ...

 

podpisuję się pod tym obiema "ryncami", ale widać, że do gościa dalej nie dociera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio na alle wisiały nowiutkie zestawy Tempo 6 + Jr4.300 za 999zł :)

1. Wygłusz drzwi

2. Jak masz możliwość to posłuchaj tych zestawów i sobie wybierz

3. Jak nie masz to osobiście postawiłbym na Morele :)

4. Nie patrz na cenę przetworników bo bywa, że nie odzwierciedla szeroko pojętej "jakości"

5. Wzmacniaczy jeśli nie ma na forum to daj ogłoszenie w dziale kupię.

6. Głośników też bym szukał u nas na giełdzie, koledzy mają sklepy, a dla forumowiczów zniżki :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...