Skocz do zawartości

Kolejny post z serii co kupić??


Rewolt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadeszła właśnie dla mnie ta chwila gdzie uzbierałem troche gotówki i zamierzam ją szybko wydać.

Chcę kupić jakiś dobry wzmak do zasilania suba, moje typy to:

 

- SinusLive SL-A1500 lub

- CarPower 1/1000D

- CRUNCH GP 2500D

 

Do tego chciałbym dobrać jakiś porządny głośnik lub dwa głośniki w miarę rozsądnej cenie, moje typy to:

 

- 1x Sonic 15

- 1x JBL P1222

- 2x Lanzar max 15D

- 2x Signat Fury 12

- 2x PowerBass M-12

 

Słucham wszystkiego po trochu więc oczekuje zarówno mocnego szybkiego uderzenia jak i głębokiego mięsistego zejścia.

 

Potrzebuje też jakiegoś zestawu separowanego naprzód, zasilane będą wzmakiem Blaupunkt GTA 200 (bo taki już mam).

Chciałbym coś w rozsądnej cenie 350-400pln

 

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem słucham wszystkiego więc szukam czegoś uniwersalnego.

Fury jeszcze nie ma ale na 99,9% będzie to Galant po 97r, oczywiście sedan.

 

Jako napęd do suba wybrałem już CRUNCH więc trzeba wybrać coś pod tego wzmaka.

Co do tego Blaupunkta to mam go już kilka lat więc puki co nie mam zamiaru go zmieniać. Poza tym szkoda mi kasy na nowy wzmak do zasilania przedniego zestawu, wolę tą kasę przeznaczyć na przewody czy wygłuszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej na suba można pokusić sie o 2x Rainbow Hammer 12 :hyhy:

Pod Crunchem ładnie to zagra.

 

Na przód blaupunkt to nie jest za dobre - wiem bo miałem :D Ale z czasem można wymienić a wtedy nie poznasz swoich głośników :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...