Skocz do zawartości

Hollywood Excursion HX2-1080-D2


Tulio20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zwracam się do Was z prośbą o jakieś wrażenia z grania tego głośniczka (Hollywood Excursion HX2-1080-D2)w budzie z BR.

Zagrałby pod wzmacniaczem US Amps XT-1600.4, gdzie obecnie w mostku ok. 450W RMS gra PowerBass S-10 (275W).

 

Przyznam że z S-10 jestem zadowolony, jednak chciałoby się już więcej "basu". Zmiana budy na większą i głośnik 30cm odpada, dlatego mam pytanie czy zmiana na 400 Watowego Hollywoda to dobry kierunek. Będzie głośniej? Wydaje się że tak, bo jest to 400W RMS które wzmacniacz powinien udźwignąć. Ale co z jakością? Czekam na wszelkie opinie.

 

Link do HX2-1080-D2 http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,91,95&kid=95&pid=1934

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli obstajecie za RE Audio SRX-12D2 (moc RMS: 300W). Więc będzie to duża poprawa w porównaniu do PB S-10 (mocowo nie wydaje się, choć tak wiem waty to nie wszystko)? Ale poszukuję głośnika który w tej obudowie i przy tym wzmacniaczu zrobi maksymalnie duże ciśnienie (a rozpatrywany Hammer ponoć takowe robi).

 

Jeśli jeszcze jakieś opinie o w.w. głośnikach lub też zupełnie innych serdecznie zapraszam.

 

PS. W Essie ładna promocja na tego RE akurat :) z 799,- na 499,-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat RE na forum jest sporo powiedzane.

Brdzo dobre suby w swoich cenach nie maja za dużej konkurencji przymuja troszke wiecej niz to co na papierku i grają na wysokim poziomie.napewno nie bedziesz załował zakupu.

Hammera nie słyszałem wiec sie nie wypowiem ale wątpie,że można postawic go obok RE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Absolutnie nic nie mam do subów Re Audio, bo z pewnością prezentują dobrą jakość brzmienia basu, a nie jakieś tam marketowe dudnienie przeplatane z buczeniem (choćby budżetowe modele JBL) Ale chcę zwrócić uwagę, że szukam czegoś co będzie grało głośno, z impetem, zrobi "trochę" ciśnienia. Dlatego boję się aby nie kupić głośnika owszem jakościowo pięknie grającego ale nie potrafiącego swojego piękna wyeksponować po za wnętrze auta :) Rozumiecie mnie, chcę trochę poszaleć no ale nie wpaść w kolei w jakieś dudniące kartownowe klimaty. Spodziewam się że RE jakościowo gra przyzwoicie ale mocno również? Mocniej od obecnego suba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...