Skocz do zawartości

Alpine CDA 7969 stara szkoła


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko ile coś takiego jest teraz warte może ktoś w niedalekiej przeszłości sprzedawał coś takiego? Wiem że to jest wypasik (DECK) coś w stylu 7998r z miedzianą obudową, światłowodem itd tylko ze starsze. Z góry dzięki za odpowiedzi pozdro Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hehepack - no i? a ja znów widziałem jak zeszła za 1300zł. Pytanie co chcemy (złom czy nie) i jak się trafi:)

 

7949 to jednak co innego jak 7969. 7949 bym prędzej porównywał z 7944 czy 7939. Głównie ze względu na możliwości techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jakby poprzednik 7998r. Korekcja + zwrotki.

 

Niestety 7969 nie posiada zwrotnic to podziału aktywnego.

 

Miałem dwa takie radia, chociaż pierwszy raz to było jakies 10 lat temu, i nie do konca potrafiłem wykorzystac jego możliwości. Rzadki model, cena sklepowa była ogromna, ma jedną zaletę dla "procesorowców"...optyka. Taśmy w "phantom face" lubią siadac, ale są dostępne na ebay. Fajny temat, wziałbym to "na półkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7949 to jednak co innego jak 7969. 7949 bym prędzej porównywał z 7944 czy 7939. Głównie ze względu na możliwości techniczne.

 

z całym szacunkiem ,ale czy ty sluchałeś tego radia ?! bo jak na moje to pleciesz bzdury !

7949 to ówcześniejszy F1 status , topowa jednostka którą brzmieniowo mogę porównać do starszego F1 był to najwyższy i bezkompromisowy model. Bardzo dobrze brzmiąca i bardzo dynamiczna . 7969 to już bardziej budżetowe granie (wysoko budżetowe) Brzmieniowo powiedział bym że nawet lepsze niż 7998r tylko mniej "wypasione" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc chyba przykładowa cena 950pln to nie aż tak wygórowana cena tydzień temu sprzedałem 7998r za 1350pln więc cena za 7969 wydaje się nie przesadzona. Znajomy wie co to za grajek i tanio go nie chce oddać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...